Polecamy

Webinar dotyczący Tarczy Finansowej PFR dla klientów Nest Banku

Nest Bank we współpracy z PFR i PFR Portal PPK organizuje bezpłatny webinar dotyczący Tarczy Finansowej PFR. Podczas spotkania uczestnicy poznają założenia programu oraz dowiedzą się kto i na jakich zasadach może złożyć wniosek o subwencje. Webinar odbędzie się już w środę, 13 maja 2020r. (od 11.00 do 13.00).  

Tarcza Finansowa PFR jest programem rządowym, w którym podstawą wsparcia są subwencje finansowe dla przedsiębiorstw zatrudniających co najmniej 1 pracownika. Po spełnieniu warunków zawartych w programie środki finansowe będą w części bezzwrotne – aż do 75% otrzymanej subwencji może nie podlegać zwrotowi, a pozostała cześć będzie spłacana w równych 24 ratach bez oprocentowania. Nest Bank jest jednym z banków, które przyjmują wnioski w ramach Tarczy Finansowej PFR poprzez system bankowości elektronicznej.
tarcza.JPG
Już 13 maja od godziny 11.00 klienci Nest Banku będą mogli wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu online na temat Tarczy Finansowej PFR. Uczestnicy szkolenia zostaną zapoznani z podstawowymi informacjami o programie, a także dowiedzą się kto jest jego beneficjentem, jakie są kryteria kwalifikacji, jakie warunki należy spełnić aby subwencja była w jak największej części bezzwrotna  oraz jak wygląda procedura składania wniosku.
Zainteresowanie Tarczą Finansową PFR wśród klientów Nest Banku jest ogromne. Od samego początku staramy się jak najbardziej ułatwiać proces składania wniosków i dostarczać klientom niezbędnych informacji. Organizowaliśmy już webinar we współpracy z Vienna Life, wysyłaliśmy mailingi i zamieściliśmy szczegółowy poradnik na www. Obecnie weszliśmy we współpracę z PFR i PFR Portal PPK, aby klienci, którzy jeszcze nie złożyli wniosków mieli możliwość uzyskania jak najbardziej szczegółowych informacji – mówi Agnieszka Porębska-Kość, Członek Zarządu Nest Banku.