Polecamy

ING zaprasza na webinar "Jak zacząć sprzedawać w internecie"

Z ING Bankiem Śląskim rozwój biznesu w internecie jest łatwiejszy. ING pomoże ci przenieść firmę do świata online. Webinar towarzyszy kampanii banku dla firm „Działam dalej”.

Podczas webinaru „Jak zacząć sprzedawać w intenrecie”, eksperci poruszą następujące tematy:

  • Co obecnie dzieje się na rynku e-commerce?
  • Czy musisz mieć sklep internetowy, aby sprzedawać online?
  • Jak szybko zbudować sklep internetowy, który sprzedaje?

Webinar poprowadzą @Mateusz Zemczak, @Maciej Wojciechowski z #ING oraz @Grzegorz Sadloń z #Codarius.

Zapraszamy 21 maja, w godz. 11.15-12.15. Zapisy tu: https://ingkonferencjeonline.clickmeeting.pl/rozwijaj-swoj-biznes-w-internecie-z-imoje/register

Nowej kampanii ING dla firm „Działam dalej”, towarzyszą oferty ułatwiające prowadzenie biznesu e-commerce:

  • dla nowych klientów, którzy chcieliby przenieść swój tradycyjny biznes do sieci - sklep oraz bramkę płatniczą imoje za 0 zł przez 3 miesiące oraz wsparcie w uruchomieniu sklepu on-line do 5 dni;
  • dla klientów, którzy już prowadzą działania e-commerce, ale nie korzystają z imoje -0% za bramkę płatniczą imoje przez 3 miesiące.

Klienci ING mogą skorzystać z profesjonalnej i indywidualnej pomocy w uruchomieniu i skonfigurowaniu e-sklepu udzieloną przez firmę Codarius, bez dodatkowych opłat. Dodatkowo firma zapewnia wsparcie w przeprowadzeniu kampanii marketingowych i wygenerowaniu pierwszych internetowych zamówień. Po upływie darmowych 3 miesięcy, do końca pierwszego roku umowy, klienci ING wciąż mogą korzystać ze specjalnych warunków cenowych, dzięki czemu oszczędzą ponad 8 tys. zł netto.

Więcej na: www.ing.pl/dzialam-dalej

#NajlepszyBankDlaFirm