Polecamy

goodie wspiera lokalny biznes – oferta bezpłatnej promocji dla firm

Platforma zakupowa goodie, sprawdzony i rzetelny partner m.in. dla właścicieli sklepów, punktów gastronomicznych czy usługowych, oferuje im wyjątkowe wsparcie – możliwość bezpłatnej promocji i trafienia z ofertą do szerokiej grupy klientów. Efektywna komunikacja z klientami ma szczególne znaczenie w czasie, gdy firmy mierzą się z nowymi rynkowymi realiami związanymi ze stanem epidemii i wracają lub planują powrót do działania.


– Codziennie pracujemy z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą i świetnie rozumiemy stojące przed nimi obecnie ogromne wyzwania. Oferujemy bezpłatne wsparcie i pomagamy im robiąc to, na czym znamy się doskonale, precyzyjnie docierając z prezentacją oferty do potencjalnej grupy klientów firmy – mówi Beata Krupińska, członek zarządu Millennium Goodie.


Skorzystanie z usługi jest bardzo proste. Wystarczy zgłosić ofertę, wysyłając jej opis pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w temacie wpisując „goodie – pomoc dla firm”.


W mailu należy przesłać:
• opis oferty,

• adres firmy – restauracji, salonu, biura – aby goodie mogło dotrzeć do użytkowników aplikacji w pobliżu firmy,

• link do strony internetowej firmy (ewentualnie do profilu firmy w mediach społecznościowych),

• grafiki w formacie 1180 x 590 oraz 1180 x 260.

Propozycja skierowana jest do niesieciowych, pojedynczych obiektów. Można promować zarówno bieżącą ofertę, jak i sprzedaż voucherów do wykorzystania w terminie późniejszym. goodie zastrzega sobie prawo do nieopublikowania oferty w przypadku niedostarczenia któregoś z ww. materiałów lub w przypadku kwestii formalnych, uniemożliwiających publikację.

Aplikacja mobilna goodie i strona internetowa www.goodie.pl to wygodny doradca zakupowy, dający szybki dostęp do informacji o zniżkach, wyprzedażach i promocjach w sklepach stacjonarnych i internetowych oraz do elektronicznych wersji gazetek zakupowych. Z goodie cashback można zyskać zwrot części wydatków za zakupy w kilkuset sklepach online. Aplikacja pozwala założyć karty stałego klienta galerii handlowych i korzystać z najlepszych okazji cenowych.

Regulamin platformy goodie, opis działania usługi goodie cashback oraz regulamin akcji „goodie pomaga” można znaleźć na stronie www.goodie.pl.