Polecamy

800 zł z kartą kredytową Visa Silver „Akcja Pajacyk” od Santander Bank Polska

W promocji dla kart kredytowych Visa Silver „Akcja Pajacyk” klienci mogą zyskać nawet do 800 zł. Część dochodu z każdej transakcji bank przekaże na finansowanie posiłków w akcji #PajacykBezPrzerwy.


2 edycja akcji trwa od 1 czerwca do 30 września 2020 r. Klienci, którzy zdecydują się na korzystanie z karty kredytowej Visa Silver „Akcja Pajacyk”, mogą zyskać do 800 zł.

  • do 600 zł – zwrot 1% za płatności kartą główną, dodatkową lub mobilną przez 12 miesięcy
    (maksymalnie 50 zł w miesiącu)

  • 150 zł - za zawarcie umowy o kartę dodatkową Visa Silver „Akcja Pajacyk”
  • 50 zł - za zawarcie umowy o mobilną kartę kredytową wydaną do rachunku głównej karty

kredytowej Visa Silver „Akcja Pajacyk

1% zwrotu za zakupy kartą jest wypłacany do końca kolejnego miesiąca, a nagroda za dodatkową i mobilną kartę kredytową zostanie wypłacona w grudniu 2020 r.


Klienci, wybierając kartę Visa Silver „Akcja Pajacyk” lub dodatkową kartę kredytową, pomagają w finansowaniu posiłków. Od każdej transakcji i wydanej karty, część dochodu Santander Bank Polska przekazuje na wsparcie programu dożywiania dzieci Polskiej Akcji Humanitarnej: #PajacykBezPrzerwy.


Promocja Santander Bank Polska gwarantuje także dodatkowe oszczędności nawet przez dwa lata. W pierwszym roku korzystania z karty Visa Silver „Akcja Pajacyk” bank nie pobierze opłaty rocznej za kartę, a w drugim roku klient nie będzie płacił opłat miesięcznych, bez konieczności spełniania żadnych dodatkowych warunków.


Atutem karty kredytowej Visa Silver w promocji „Akcja Pajacyk” jest długi okres bezodsetkowy – nawet do 54 dni (nie dotyczy to wypłat gotówki oraz przelewów z rachunku karty kredytowej). Może to być istotnym udogodnieniem, zwłaszcza w czasie pandemii.


Karta pozwala także korzystać z programu Visa Oferty. Klienci, którzy spełnią odpowiednie warunki dostaną zwrot części pieniędzy za zakupy u partnerów programu.Szczegóły programu dostępne są na www.visaoferty.pl


Ponadto pieniędzmi z karty kredytowej klient może dysponować od razu. Dzięki usłudze Fast Cash, można zlecić przelew z rachunku karty na dowolne konto osobiste od razu po złożeniu wniosku o kartę kredytową i uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej. Wnioski można składać na infolinii banku oraz w placówkach.


Warunki i regulamin promocji: santander.pl/visa800


Słowniczek pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych, wynikających z Rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, jest dostępny na santander.pl/PAD oraz w placówkach banku.
Przelew z rachunku karty kredytowej to polecenie przelewu albo polecenie przelewu wewnętrznego.
Konto osobiste to rachunek płatniczy.