InternetowyKantor.pl nagrodzony laurem przez klientów

Serwis wymiany walut InternetowyKantor.pl jest w gronie najlepiej ocenianych firm w Polsce. 880 000 pozytywnych opinii na Opineo nie jest przypadkowe. Kantor otrzymał właśnie prestiżową nagrodę Laur Konsumenta oraz wyróżnienie Top Marka.


Laur Klienta/Konsumenta to jedna z najbardziej uznanych nagród na polskim rynku konsumenckim. Nagroda przyznawana jest za najwyższej jakości produkty, marki, usługi, nowości i innowacje. Każdego roku, od 16 lat, wyłania najpopularniejsze produkty i marki w swoich kategoriach.


W ogólnopolskim plebiscycie, w którym przebadano ponad 1300 osób, InternetowyKantor.pl zdobył elitarny srebrny Laur Konsumenta 2020 w kategorii Kantory internetowe. Jako że jest to kolejne wyróżnienie w ostatnich latach dla tego serwisu, nagrodzono go także tytułem Top Marka. Mogą nią pochwalić się firmy o szczególnej pozycji, utrzymywanej przez ostatnie lata w swojej kategorii - taką marką jest InternetowyKantor.pl.


- Cieszymy się, że pomimo zmieniających się trendów rynkowych utrzymujemy wciąż wysoką pozycję wśród serwisów wymiany walut. Znakomite opinie, które otrzymujemy od naszych klientów, mobilizują nas do najwyższej jakości usług i obsługi klienta - mówi Katarzyna Moszko-Stachowska, PR Manager InternetowyKantor.pl.


InternetowyKantor.pl obchodzi w tym roku 10-lecie swojego istnienia. Był pierwszym kantorem internetowym uruchomionym publicznie w Polsce. Od tego czasu zyskał 320 000 klientów i jest jednym z najpopularniejszych serwisów wymiany walut.

 

 

Copyright © 2018-2020 Finansovo.pl - Nowocześnie o finansach!. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.