Polecamy

Oferta specjalna na pojazdy w ING Lease

ING Lease przygotował ofertę specjalną na samochody osobowe i dostawcze do 3,5 t. w leasingu. Oferta „2 raty bez spłaty” obowiązuje do końca września 2020 roku.

 

Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą, zainteresowani leasingiem nowych i używanych samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t. mogą skorzystać ze specjalnej oferty leasingu „2 raty bez spłaty” w Programie ING Auto. Aby skorzystać z oferty, w której dwie pierwsze raty wynoszą 0 zł, wystarczy od 20 lipca do 30 września złożyć wniosek o leasing i podpisać umowę do końca października br. W proponowanej ofercie, spłata dwóch pierwszych rat leasingu jest odroczona o dwa miesiące, a klient nie ponosi opłaty w postaci odsetek za dwa miesiące użytkowania. Pełen regulamin oferty dostępny jest na stronie internetowej: www.inglease.pl

ING Lease zachęca do skorzystania z prostych i wygodnych Programów uproszczonych.

Program ING Auto skierowany jest do firm zainteresowanych leasingiem samochodów osobowych i dostawczych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony. Przedsiębiorcy od razu po założeniu firmy, w krótkim czasie i przy minimum formalności, mogą uzyskać finansowanie samochodu.

Program ING EKO obejmuje elektryczne i hybrydowe samochody osobowe i dostawcze do 3,5 t., elektryczne motocykle i skutery, w którym klienci nie ponoszą kosztów rejestracji oraz panele fotowoltaiczne.

Program ING Truck dostępny jest dla firm zainteresowanych leasingiem samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych, przyczep i naczep. Program opiera się na uproszczonych procedurach z minimum formalności, brak wymogu przedstawiania dokumentów finansowych.

Program ING Maszyny obejmuje finansowanie  nowych i używanych maszyn lub urządzeń. Został przygotowany z myślą o firmach zainteresowanych leasingiem standardowych maszyn produkcyjnych, spożywczych i poligraficznych oraz sprzętu budowlanego i wózków widłowych. Produkt opiera się na maksymalnie uproszczonych procedurach, dla firm prowadzących działalność powyżej 6 miesięcy.

Programy dostępne są w każdym oddziale ING Banku Śląskiego oraz ING Lease.