Polecamy

Dziesięć razy roczne tankowanie do wygrania w konkursie Citi Handlowy

Aż dziesięciu zwycięzców może wygrać roczne tankowanie w konkursie Karty Kredytowej Citibank-BP Motokarta. Każdy z nich otrzyma bony na tankowanie paliwa na stacjach BP o wartości 3 000 zł.

Aby wygrać jedną z głównych nagród należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe oraz zaaplikować o Kartę Kredytową Citibank-BP Motokarta. Zwycięzcami konkursu zostaną uczestnicy, których odpowiedzi na pytanie konkursowe będą najbliższe prawidłowej odpowiedzi.

W konkursie mogą wziąć udział osoby, które spełnią następujące warunki:

·         nie posiadały żadnej karty kredytowej Citi Handlowy po 31.12.2019,

·         w trakcie trwania Konkursu udzielą odpowiedzi na pytanie konkursowe, zamieszczone na stronie konkursu,

·         zawnioskują o wydanie Karty Kredytowej Citibank – BP Motokarta i zawrą z bankiem umowę o prowadzenie karty,

·         zalogują się przynajmniej 1 raz do w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile we wskazanym w regulaminie terminie,

·         dokonają we wskazanym okresie transakcji kartą na łączną kwotę 500 zł.

Pozbawiona opłaty za wydanie i prowadzenie karty, i dająca nawet 720 zł zwrotu kosztów tankowania w ciągu trzech lat, Karta Kredytowa Citibank-BP Motokarta jest prostym i atrakcyjnym źródłem dodatkowego finansowania (RRSO: 7,44%). Bezpłatny pakiet powiadomień oznacza stała kontrolę nad dokonanymi transakcjami i terminem spłaty karty. Każdą transakcję kartą powyżej 100 zł można rozłożyć na wygodne raty trzema kliknięciami w telefonie. Karta Kredytowa Citibank-BP Motokarta umożliwia również zbieranie punktów w programie Payback oraz korzystanie z rabatów do -50% u ponad 300 partnerów Programu Korzyści Citi Specials (m.in. 4% zwrotu na Booking.com, 15% Rabatu - Link4, dostęp do Audioteki na 30 dni w prezencie, 30 zł we Frisco, 18% na catering dietetyczny Miód Malina i wiele innych).

Do konkursu można zgłosić się do 15.12.2020 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 16.12.2020 r. Więcej szczegółów jest dostępnych na stronie konkursu.