Polecamy

Moje Usługi od ING rozszerza zakres działania

Serwis  Moje Usługi, prowadzony przez ING Bank Śląski, umożliwia zmianę oferty dostawców usług bezpośrednio w aplikacji. Pilotażowo można już skorzystać z podpowiedzi ofert dla telewizji i internetu.

Celem naszej platformy jest ułatwianie klientom zarządzania cyklicznymi opłatami. Możliwość zmiany oferty dostawcy mediów w jednym miejscu to kolejny element, w którym będziemy ich wspierać. Chcemy, aby nasze usługi jak najbardziej kompleksowo spełniały oczekiwania klientów. Dlatego zdecydowaliśmy się przetestować tę funkcję. Jeśli użytkownicy będą z niej zadowoleni, będziemy rozwijać ofertę o kolejne kategorie operatorów usług – powiedział Rafał Zych, dyrektor Innovation Lab w ING Banku Śląskim.

Nowa funkcja to dodatkowe wsparcie użytkowników Moich Usług w dbaniu o domowy budżet i oszczędzaniu pieniędzy. W ramach pilotażu klienci mogą w prosty sposób wybrać najlepszą ofertę na telewizję czy internet. Funkcja jest rozwijana we współpracy z popularną porównywarką operatorów usług Pan Wybierak.

Dzięki platformie Moje Usługi klienci mogą w łatwy i szybki sposób opłacać cykliczne rachunki. System automatycznie agreguje dane o płatnościach. Mogą z niego korzystać klienci wszystkich banków w Polsce. Serwis przypomina o nadchodzących terminach płatności i pozwala na wygodne opłacenie kilku rachunków za pomocą jednego kliknięcia.  

Serwis Moje Usługi powstał przy współpracy ze startupem BillTech, który jest dostawcą technologii. Operatorem jest spółka ING Usługi dla Biznesu z grupy ING Banku Śląskiego, która oferuje również ING Księgowość i ALEO.com. Serwis Moje Usługi dostępny jest pod adresem  www.mojeuslugi.pl.