Polecamy

Zegarki Garmin w ofercie specjalnej od ING

ING Bank Śląski wspiera rozwój płatności na urządzeniach mobilnych. Klienci banku mogą korzystać m. in. z płatności zbliżeniowych w zegarkach Garmin, które teraz są dostępne w promocyjnej cenie poprzez Moje ING.

Klienci ING coraz chętniej korzystają z płatności mobilnych za pomocą smartfonów i zegarków. Garmin Pay, dostępny w ofercie banku od września 2019, to jedna z nowoczesnych form płacenia zbliżeniowo za pomocą zegarka. Umożliwia transakcje zarówno kartami debetowymi, jak i kredytowymi.

Klienci ING mogą teraz kupić wybrane modele zegarków w promocyjnej cenie. Wystarczy zalogować się do bankowości internetowej lub aplikacji Moje ING i w sekcji Moje Rabaty pobrać kod upoważniający nawet do 200 zł zniżki. Oferta specjalna obowiązuje od 20.08.2020 do końca września br./ wyczerpania kodów rabatowych.

Więcej o ofercie specjalnej można dowiedzieć się tutaj https://www.ing.pl/indywidualni/karty/platnosci-telefonem/garmin-pay

Bank oferuje szeroki wachlarz płatności mobilnych. Klienci ING mają możliwość korzystania z karty w telefonie w oparciu o technologię HCE w aplikacji Moje ING mobile, dodanie płatniczych kart do zewnętrznych aplikacji Apple Pay, Google Pay lub Garmin Pay.