Polecamy

Citi Handlowy uruchamia rewolucyjne Konto Osobiste z wyjątkową ofertą walutową

Citi Handlowy udostępnił klientom detalicznym nową odsłonę  konta osobistego CitiKonto, które prowadzone jest bezwarunkowo bezpłatnie. Konto połączone z zaawansowanym technologicznie kantorem walutowym i atrakcyjnymi kursami walut to obecnie jedna z najbardziej konkurencyjnych i kompleksowych ofert na rynku. Idealna dla tych, którzy wyjeżdżają za granicę, dokonują zakupów w walutach obcych, spłacają kredyty walutowe, jak i inwestują na rynku walutowym.
 

Posiadacz CitiKonta nie ponosi kosztów jego prowadzenia i nie płaci za obsługę karty debetowej z funkcją wielowalutową. Zwolnione z opłat są pierwsze cztery w miesiącu wypłaty z bankomatów innych niż Citi w Polsce i na świecie oraz trzy przelewy Express Elixir w każdym miesiącu. Bezpłatne pozostaje także otwarcie i prowadzenie kont walutowych w USD, EUR (do 10 000 EUR), CHF i GBP, powiązanych z kontem osobistym. Nowe Citi Konto można założyć w ciągu 15 minut przez internet z wykorzystaniem „selfie”.
 
Jednocześnie bank udostępnił posiadaczom konta nową funkcjonalność - internetowy kantor walutowy Citi Kantor, który umożliwia szybką wymianę walut  w bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej, kupno i sprzedaż po wybranym kursie oraz realizację zaawansowanych zleceń walutowych. Klient może wygodnie korzystać z tych rozwiązań w ramach bankowości elektronicznej Citibank Online lub w aplikacji Citi Mobile. Dzięki konkurencyjnym kursom walut, intuicyjnej obsłudze i rozbudowanym funkcjonalnościom, m.in. powiadomień, Citi Kantor dopełnia kompleksowej propozycji walutowej dla klientów Citi Handlowy. Z kolei usługa Citibank Global Wallet pozwala uniknąć kosztów przewalutowania przy płatnościach walutowych za granicą - karta debetowa sama automatycznie podłącza się pod odpowiednie konto walutowe.
 
- To rewolucyjne rozwiązanie i jedna z najbardziej konkurencyjnych ofert na rynku. Klient bez opłat może korzystać z kont i karty z usługą wielowalutową, zaawansowanych usług walutowych dzięki funkcjonalności CitiKantoru, jak również programu CitiSpecials z rabatami do -50% u ponad 300 partnerów. To kompleksowa oferta, umożliwiająca wygodne bankowanie z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu – bez obaw o koszty. – mówi Andrzej Wilk, szef pionu zarządzania produktami detalicznymi, usługami maklerskimi, segmentami i siecią oddziałów Citi Handlowy.
 
Dla pierwszych 5000 osób, które do 20 listopada 2020 r. zdecydują się na otwarcie CitiKonta, bank przygotował dodatkową ofertę specjalną w postaci 150 zł cashbacku. Po założeniu konta wystarczy zasilić je kwotą 100 zł i zalogować się do bankowości mobilnej, aby otrzymać 50 zł. Kolejne 50 zł można otrzymać płacąc za zakupy o wartości min. 100 zł za pomocą płatności mobilnych Google Pay lub Apple Pay. Taką kwotę klient otrzyma również za przelanie na CitiKonto przynajmniej 1 raz wynagrodzenia w kwocie min. 2 000 zł.
Więcej informacji jest dostępnych na stronie: