Polecamy

Promocja 3x1 w EFL

Promocja 3x1
Ruszyła jesienna kampania EFL i Inter Cars

EFL  wspólnie  z Inter Cars przygotował jesienną  „Promocja 3x1”. Oferta skierowana jest do właścicieli  warsztatów samochodowych i obejmuje urządzenia do wyposażenia warsztatów oferowane przez Inter Cars. Promocja potrwa do 31 grudnia br.

 „Promocja 3x1”  to 3 pierwsze raty po 1 zł. Klient, którzy zawrze umowę jeszcze w tym roku, pierwszą ratę uwzględniającą spłatę kapitału, zapłaci dopiero w przyszłym roku.  Do tego czasu Klient zapłaci 3zł plus koszt ubezpieczenia przedmiotu w kwocie proporcjonalnej do ilości rat umowy, które przypadają na 2018 rok (maksymalnie 3 raty). Całkowity koszt ubezpieczenia jest podzielony na równe raty miesięczne i doliczony do rat leasingowych.
Umowa zakłada uproszczone procedury i minimum formalności. Może zostać podpisana na okres od 24 do 48 miesięcy – w zależności od wybranego urządzenia. Wpłata własna już od 1%.

„Inter Cars jest jednym z naszych najważniejszych partnerów biznesowych. Od lat z sukcesem prowadzimy wspólne działania sprzedażowe i marketingowe. Tym razem proponujemy naszym klientom możliwość zawarcia umowy leasingu na wybrane urządzenia do wyposażenia warsztatów z oferty Inter Cars. Umowa może zostać zawarta w tym roku z terminem spłaty rat od roku następnego.  „Promocja 3x1” podobnie jak wszystkie nasze działania mają na celu wspieranie naszych klientów  w rozwoju  biznesu” -   powiedziała  Magdalena Potysz-Drab, Menedżer Sprzedaży Rynku Maszyn i Urządzeń w EFL.


„To już kolejna – w tym roku trzecia - wspólna promocja z EFL. Obecnie klienci Inter Cars i EFL mogą skorzystać z promocji  „Leasing 101% na Tester usterek TEX AXONENEMO/SET oraz Promocji 3 raty x 1zł na  zakup wybranych urządzeń znajdujących się w naszej ofercie  w promocyjnym leasingu” – powiedziała Marlena Cyrson, Kierownik ds. Leasingów i Ubezpieczeń w Inter Cars SA.

 


Europejski Fundusz Leasingowy SA powstał w 1991 roku, jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od 2001 roku EFL jest częścią Grupy Crédit Agricole, co gwarantuje firmie finansową stabilność i bezpieczeństwo oraz pozwala korzystać z wiedzy i doświadczeń instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. EFL konsekwentnie poszerza zakres rozwiązań dla biznesu. Spółka oferuje szeroki pakiet produktów: leasing, pożyczkę, wynajem długoterminowy, ubezpieczenia i faktoring. Od 1991 roku współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych. Firmę wyróżniono m.in. sześciokrotnie tytułem: Firmy Przyjaznej Klientowi i pięciokrotnie Finansowej Marki Roku. Już ponad 310 tysięcy klientów wybrało EFL na swojego partnera w biznesie. Więcej na: www.efl.pl

Więcej informacji udziela:                                                                                       

Maja Lidke
Europejski Fundusz Leasingowy
Tel.: 603 630 166
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.