Polecamy

Santander Bank Polska wprowadza eKsięgowość dla przedsiębiorców

Santander Bank Polska wprowadza eKsięgowość dla przedsiębiorców – wystawianie faktur jest teraz szybkie, łatwe i… darmowe!


Santander Bank Polska wprowadza eKsięgowość dla przedsiębiorców – wystawianie faktur jest teraz szybkie, łatwe i… darmowe!Santander Bank Polska udostępnił przedsiębiorcom prowadzącym uproszczoną księgowość w bankowości elektronicznej Mini Firma usługę księgowości on-line. Właściciele jednoosobowych działalności gospodarczych mogą wybierać spośród siedmiu dostępnych pakietów. Dostawcą usługi eKsięgowość jest firma inFakt.


Przedsiębiorcy mogą korzystać z darmowych programów do fakturowania i prowadzenia samodzielnej księgowości. Faktury można wystawiać zarówno on-line, jak i w aplikacji mobilnej inFakt, a także zapisywać je do formatu PDF i przesyłać kontrahentom mailem.
Oprócz tego, bezpłatnym ułatwieniem dla firm są dostępne na platformie eKsięgowość szablony faktur oraz wsparcie księgowego i techniczne (infolinia czynna jest od poniedziałku do soboty, od 7:00 do 22:00). W pakiecie samodzielnej księgowości możliwe jest dodatkowo generowanie i wysyłka plików JPK, edycja kosztów, a także generowanie Księgi Przychodów i Rozchodów, deklaracji VAT-7 i PIT-5. Przedsiębiorcy mogą również kontrolować terminy płatności składek do ZUS i US oraz ich wysokość.
Santander Bank Polska przygotował również płatne pakiety dla przedsiębiorców, którzy chcą powierzyć prowadzenie finansów swojej firmy zdalnemu księgowemu. W ramach tej oferty, wybrany księgowy lub księgowa na bieżąco zewidencjonuje wszystkie koszty, wyśle deklaracje podatkowe do urzędu skarbowego, a także będzie reprezentować przedsiębiorcę przed urzędami i doradzi najlepsze rozwiązania. W ramach płatnych pakietów możliwe jest również uzyskanie wsparcia konkretnego księgowego lub księgowej przez telefon, czat i e-mail.
W Santander Bank Polska dobrze rozumiemy, z jakimi wyzwaniami mierzą się przedsiębiorcy prowadząc własną działalność gospodarczą. Właśnie dlatego stworzyliśmy rozwiązanie, które pozwala im skupić się na tym, co najważniejsze – na biznesie. eKsięgowość to efekt wielu tygodni spotkań i rozmów z właścicielami firm. Narzędzie już na etapie testów zostało pozytywnie zweryfikowane przez Klientów i jesteśmy pewni, że bardzo uprości codzienną pracę wszystkich przedsiębiorców, którzy zdecydują się z niego skorzystać – powiedział Adrian Kaczmarek, Dyrektor ds. zarządzania projektami i rozwoju narzędzi MŚP w Santander Bank Polska S.A.

Kampania promująca eKsięgowość w Santander Bank Polska rusza 21 listopada br. i będzie widoczna w spocie TV zatytułowanym „Włącz eKsięgowość i zyskaj na czasie” oraz w Internecie i na outdoorze. Gotowy spot można obejrzeć również na stronie: https://www.youtube.com/watch?v=4Yv_ClEMNOY

Więcej informacji na temat nowego narzędzia dla przedsiębiorców znaleźć można na stronie: https://santander.pl/ms/eksiegowosc