Polecamy

100% rabatu w Santander Bank Polska z okazji Black Friday

Z okazji Black Friday Santander Bank Polska przygotował specjalną akcję – 100% rabatu na prowizję za wypłaty gotówki kartą kredytową w kraju i za granicą oraz za przelewy z rachunku karty kredytowej. Promocja obowiązuje wyłącznie 23 listopada br., czyli w Black Friday.


Black Friday to święto zakupów, które coraz bardziej umacnia się w świadomości Polaków. Z danych TNS Kantar  wynika, że już 87% (wzrost o 12% r/r) z nas wie czym jest „Czarny Piątek”. Z tegorocznych wyprzedaży zamierza skorzystać 6,7 mln Polaków, a łączna suma ich wydatków może przekroczyć kwotę 2,3 miliarda złotych.

- Czarny Piątek cieszy się coraz większą popularnością w Polsce, zarówno wśród miłośników wyprzedaży, jak i sprzedawców. Również postanowiliśmy wpisać się w ten trend i przygotowaliśmy dla naszych klientów 100-procentowy rabat na prowizje bankowe za wybrane transakcje kartami kredytowymi. Jesteśmy przekonani, że dzięki dodatkowym możliwościom finansowym, jeszcze swobodniej będą mogli korzystać z atrakcyjnych ofert dostępnych tego dnia w sklepach – mówi Błażej Mika, dyrektor Departamentu Produktów Płatniczych i Relacji z Partnerami w Santander Bank Polska.
W czasie trwania promocji „Black Friday” Santander Bank Polska nie będzie pobierał prowizji za wypłaty gotówki w kraju i za granicą oraz przelewy z rachunku karty kredytowej, złożone za pośrednictwem usługi bankowości elektronicznej Santander internet lub aplikacji Santander mobile, w ramach przyznanego limitu kredytowego i ustalonych dla usług Santander online limitów przelewów.

Uczestnikami promocji mogą być wszyscy posiadacze głównych kart kredytowych oraz użytkownicy dodatkowych kart kredytowych Santander Bank Polska.
Promocja „Black Friday” obowiązuje wyłącznie 23 listopada br. Dodatkowe informacje można uzyskać na stronie: santander.pl
Regulamin promocji:
https://static3.santander.pl/asset/R/e/g/Regulamin-Promocji-Black-Friday_91929.pdf