Polecamy

Santander Bank Polska uruchomił nową promocję kartową dla przedsiębiorców

„Z VISĄ korzystniej” - pod takim hasłem Santander Bank Polska S.A. uruchomił nową promocję. Przedsiębiorcy, którzy do 31 stycznia 2019 r. zdecydują się na kartę Visa Business lub Visa Business Electron będą mogli skorzystać z atrakcyjnych bonusów oraz zniżek, m.in. zwrotów za płatności bezgotówkowe, zwolnień z opłat przygotowawczych pobieranych w przypadku umów leasingowych oraz zerowej prowizji od umowy pożyczki w Santander Leasing, a także bonów zakupowych oraz kuponów i kodów rabatowych do MAKRO Cash and Carry Polska S.A.


- Przedsiębiorcy na co dzień korzystają z kilku produktów bankowych, w różnym stopniu powiązanych ze sobą. Aby ułatwić im prowadzenie działalności gospodarczej, Santander Bank Polska konsekwentnie rozwija współpracę z renomowanymi partnerami, tworząc nowe rozwiązania, ułatwiające zarządzanie firmowymi finansami. Najnowsza promocja kartowa jest tego doskonałym przykładem. Jesteśmy przekonani, że przygotowane zniżki oraz bonusy pozwolą przedsiębiorcom na generowane realnych oszczędności, a tym samym pozyskiwanie dodatkowych środków na dalszy rozwój – podkreśla Marcin Pawłowski, Dyrektor Segmentu MŚP w Santander Bank Polska.

Z Visą taniej
Promocja „Z VISĄ korzystniej” jest przeznaczona dla przedsiębiorców, którzy w okresie promocyjnym, trwającym do 31 stycznia 2019 r., podpiszą umowę o kartę Visa Business lub Visa Business Electron w Santander Bank Polska.

Do 150 zł za płatności bezgotówkowe i 0 zł za opłatę przygotowawczą lub prowizję
Z nową kartą Visa przedsiębiorcy zyskują również na dokonywaniu płatności bezgotówkowych. W ramach promocji mogą otrzymać zwrot w wysokości 2%. Warunkiem jest dokonanie transakcji na kwotę min. 700 zł. w danym miesiącu. Maksymalna wysokość zwrotu to 50 zł. w każdym miesiącu w okresie trwania promocji. Kolejnym z elementów promocji jest zwolnienie przedsiębiorcy z opłaty przygotowawczej pobieranej w przypadku umowy leasingu lub prowizji od umowy pożyczki w Santander Leasing S.A.

Bony zakupowe w prezencie
Dzięki współpracy Santander Bank Polska z siecią hurtowni MAKRO, wszyscy klienci, którzy wezmą udział w promocji mogą dodatkowo otrzymać jednorazowy bon na zakupy o wartości 50 zł oraz zestaw 6 kodów rabatowych. Kody rabatowe można wykorzystać we wszystkich halach MAKRO, pod warunkiem dokonania płatności kartą Visa Business lub Visa Business Electron za zakupy o minimalnej wartości 250 zł netto.  Dodatkowo, na uczestników promocji czekają specjalne kody rabatowe dostępne w aplikacji mobilnej MAKRO.
Regulamin promocji wraz z warunkami jest dostępny na https://santander.pl/ms/zvisakorzystniej.