Polecamy

Webinar: Druga fala osłabienia złotówki? Jak rynek walutowy reaguje na wzrost zachorowań na COVID-19

19 listopada międzynarodowa instytucja płatnicza AKCENTA zaprasza przedsiębiorców na kolejny darmowy webinar na temat zarządzania transakcjami walutowymi w czasie pandemii. Analityczka firmy podzieli się z uczestnikami swoją wiedzą na temat eliminacji ryzyka kursowego oraz prognozą dla rynku walutowego.


Jesteśmy w środku drugiej fali pandemii koronawirusa. Czy czeka nas również druga fala osłabienia złotówki? Na takie pytanie odpowie podczas czwartkowego webinaru na żywo Malwina Krakus - specjalistka od obsługi transakcji walutowych z AKCENTY. W czasie internetowego spotkania przekaże uczestnikom najnowsze informacje oraz prognozy dotyczące możliwych zmian kursów walut w perspektywie krótko- i średnioterminowej. Opowie także, jakie są możliwe scenariusze reakcji rynku walutowego na wzrost zachorowań oraz wskaże, jak można zapobiegać negatywnym skutkom zmian kursów stosując hedging i tym samym zabezpieczyć marżę firmy.


Bezpłatny webinar AKCENTY odbędzie się 19 listopada o godz. 14:00. Rejestracja na wydarzenie jest dostępna pod adresem: https://bit.ly/3kkoYYd.


Liczba uczestników jest ograniczona. Więcej o samym webinarium można znaleźć na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/843387386412458/.