Polecamy

Specjalne Visa Oferty dla klientów Nest Banku - nawet 50% zwrotu za zakupy kartą płatniczą

Nest Bank i Visa przygotowały specjalną promocję na grudzień. Klienci banku mogą skorzystać z dedykowanych ofert dostępnych tylko dla nich w ramach programu Visa Oferty. W ramach promocji  można zyskać m.in. 40 zł zwrotu za zakupy w drogeriach Natura i nawet 30% zwrotu za zakupy w sklepie internetowym Smyk. To nie wszystko – po zalogowaniu do programu Visa Oferty dostępne są również inne oferty, przygotowane z myślą o stałych klientach.

Ze specjalnej oferty zakupowej mogą skorzystać wszyscy klienci indywidualni posiadający Nest Konto i posługujący się kartą płatniczą Visa,  którzy zarejestrowali się  w programie  Visa Oferty.
W świątecznej promocji w ramach Visa Oferty dla klientów Nest Banku można otrzymać aż 40 zł zwrotu za zakupy o wartości min. 80 zł w drogeriach Natura i aż 30% zwrotu (max. 60 zł) za zakupy w  sklepie internetowym Smyk. A także: 20 zł zwrotu za zakupy o wartości min. 100 zł w sklepach H&M, 10 zł zwrotu za zakupy o wartości min. 30 zł w Pyszne.pl, 30 zł zwrotu za zakupy o wartości min. 150 zł w internetowym sklepie C&A oraz 20 zł zwrotu za zakupy o wartości min. 200 zł w internetowym sklepie Decathlon.
Żeby otrzymać zwrot wystarczy tylko zarejestrować swoją  kartę na visaoferty.pl, aktywować wybraną ofertę (poprzez jej wyświetlenie). Część wydanej kwoty za zakupy wróci  na zarejestrowaną kartę przypisaną do rachunku płatniczego Nest Konto. (zwykle do 5 dni roboczych od wykonania płatności).
Szczegółowy oferty na stronie nestbank.pl/visaoferty, regulamin programu Visa Oferty znajduje się na visaoferty.pl.