Polecamy

Bank Pekao z listopadową ofertą kredytów mieszkaniowych

Osoby planujące zakup mieszkania, mogą skorzystać w tym miesiącu ze specjalnych warunków kredytu hipotecznego w Banku Pekao. Wybierając ofertę z ubezpieczeniem spłaty kredytu, podczas Dni Otwartych Kredytu Mieszkaniowego, nie zapłacą prowizji. Wniosek kredytowy mogą złożyć całkowicie zdalnie.

Zakup własnego mieszkania lub budowa domu to decyzja na lata, ale nie warto z nią zwlekać – w tym miesiącu Bank Pekao pod hasłem Dni Otwartych Kredytu Mieszkaniowego ma dla klientów specjalną ofertę. Klient może skorzystać z niej, nie ruszając się z domu. Wystarczy, że zgłosi się do banku przez internetowy formularz informacyjny na stronie promocji, następnie maksymalnie do końca listopada złoży wniosek o złotowy kredyt hipoteczny lub budowlano-hipoteczny z RRSO 3,34% i najpóźniej do 14 lutego 2021 r. podpiszą umowę kredytu. Może to zrobić online lub w dowolnym oddziale Banku Pekao. Opłaca się spieszyć, ponieważ dzięki specjalnej ofercie z ubezpieczeniem spłaty kredytu (CPI) istnieje możliwość wyboru marży podstawowej w opcji z prowizją 0% lub 1,25%. Bank może objąć finansowaniem nawet 85% wartości nieruchomości.

Klient może dostosować kredyt mieszkaniowy do swoich oczekiwań. W ustaleniu wysokości raty pomoże mu kalkulator online „Szybka rata” do którego odnosi strona internetowa poświęcona promocji. Osoba ubiegająca się o kredyt może liczyć na kompleksowe wsparcie eksperta kredytowego, również w sposób zdalny. Skan wniosku i potrzebnych dokumentów może przesłać w formie elektronicznej lub z wykorzystaniem bankowości internetowej Pekao24. Już po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, klient zapraszany jest do oddziału by zawrzeć umowę na finansowanie swojego lokum.

Może wydawać się, że w dobie pandemii otrzymanie kredytu hipotecznego jest bardzo trudne. Nic bardziej mylnego. Nieustannie pomagamy klientom spełniać marzenia o własnym domu lub mieszkaniu. Zdajemy sobie sprawę, że teraz, kiedy tak ważne dla własnego bezpieczeństwa jest ograniczenie przemieszczania się, możliwość złożenia wniosku i elektronicznego przekazania wymaganych dokumentów z domu jest dla klientów szczególnie istotna – mówi Wojciech Werochowski, dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego Banku Pekao S.A.

Aby otrzymać promocyjne warunki kredytu podczas dni otwartych, klient musi posiadać lub zawrzeć umowę o rachunek osobisty wraz z kartą debetową zasilany regularnymi miesięcznymi wpływami, posiadać lub nabyć kartę kredytową, aktywować dostęp do bankowości internetowej Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay, wyrazić zgody marketingowe i zakupić ubezpieczenie spłaty kredytu (CPI) dla oferty z ubezpieczeniem oraz nabyć ubezpieczenie nieruchomości od ognia, i innych zdarzeń losowych z oferty banku.

Więcej informacji na stronie:

https://www.pekao.com.pl/klient-indywidualny/wlasne-mieszkanie-lub-dom/kh-dni-otwarte.html