Polecamy

Ale kosmos! Walutomat świętuje 11 urodziny!

Serwis wymiany walut Walutomat w listopadzie obchodzi urodziny i z tej okazji dla swoich klientów przygotował kosmiczny konkurs z nagrodami pieniężnymi oraz kampanię sprzedażową.

Osoby, które są zarejestrowane w serwisie Walutomat i odpowiedzą na konkursowe pytanie mają szansę wygrać jedną z 11 nagród po 500 zł. Urodziny odbywają się w konwencji kosmicznej i z tym związany jest key visual, tematyka konkursu i landingi urodzinowe.

-Konkurs urodzinowy skierowany jest tym razem do naszych klientów, dziękując im za wspólne wymiany -mówi Anna Skrzypczak, p.o.kierownika marketingu i PR Walutomatu. -Dla nowych klientów mamy promocję urodzinową, dzięki której każdy, kto się zarejestruje z urodzinowego landingu, wymieni min. 500 jednostek waluty, otrzyma kartę podarunkową o wartości 30 zł do Allegro.pl

Na urodziny serwis planuje także kampanie displayowe, mailingowe, współpracę influencerską.Konkurs urodzinowy dla klientów dostępny jest pod linkiem: https://www.walutomat.pl/11lat/, a platforma z promocją na Allegro dla nowych klientów: https://www.walutomat.pl/landing/11urodziny/.

Walutomat jest najstarszą platformą wymiany walut w naszym kraju. Przez 11 lat wymieniono dzięki niemu ponad 70 mld zł. Obecnie zarejestrowanych w nim jest 365 tys. klientów.