Polecamy

100% rabatu na oprocentowanie w Xiaomi - City Bank

Citi Handlowy proponuje raty RRSO 0% na najnowsze smartfony oraz elektronikę użytkową od Xiaomi. Płacąc kartą kredytową Citi Handlowy za zakupy w Xiaomi, ich koszt można samodzielnie rozłożyć na 24 nieprocentowane raty.

Chińska marka Xiaomi to uznany producent urządzeń hi-tech i inteligentnego wyposażenia domów.  Dla wszystkich posiadaczy karty kredytowej Citi Handlowy przygotował specjalną świąteczną ofertę: od 01.12 do 31.01.2019 kupując produkty marki Xiaomi o wartości powyżej 100 zł transakcję można rozłożyć nawet na 24 raty z RRSO 0%. Można to zrobić samodzielnie: poprzez SMS lub w serwisie bankowości elektronicznej Citibank Online. Oferta dotyczy zakupów w sklepie internetowym http://www.mi-home.pl lub w salonie Mi-STORE w warszawskim Centrum Handlowym Arkadia.
To tylko jedna ze świątecznych ofert dla Klientów banku. Na grudzień Citi Handlowy przygotował także 23 inne niespodzianki – w świątecznym kalendarzu Citi Specials nie zabraknie wyjątkowych rabatów od partnerów Programu Korzyści Citi Specials do -50%, odkrywanych w kolejnych dniach grudnia. Pierwsze niespodzianki to m.in. -15% na zegarki marki Fossil i taki sam rabat na zakupy marki odzieżowej Top Secret. Rabaty będa obowiązywały nawet do połowy stycznia. Kalendarz adwentowy Citi Specials jest dostępny pod linkiem: https://www.online.citibank.pl/kalendarz-adwentowy/?prid=newsletter.