Polecamy

ING z nagrodą za najlepszy well-being

ING Bank Śląski otrzymał nagrodę główną w konkursie Siła Przyciągania za strategiczne podejście do działań well-being.

W tej kategorii, kapituła konkursowa szukała najlepszych działań zorientowanych na wsparcie pracowników w dbaniu o zdrowie fizyczne, psychiczne oraz radzenie sobie ze stresem i emocjami.

Wartością programu jest połączenie w spójnym i strategicznym podejściu wszystkich bankowych inicjatyw, które wpływają na nasz dobrostan w pracy i poza nią. Tworzą go stałe inicjatywy i benefity, z których nasi pracownicy korzystają od lat, ale też działania wprowadzane w odpowiedzi na ich bieżące potrzeby i zmiany pojawiające się w naszym otoczeniu. W ING cały czas się rozwijamy a razem z nami rozwija się program well-beING - powiedziała Maja Chabińska-Rossakowska, Dyrektor HR w ING Banku Śląskim.

Konkurs "Siła przyciągania" wyróżnia najciekawsze i najskuteczniejsze przedsięwzięcia, które pozwalają na przyciągnięcie i zatrzymanie w firmie najbardziej utalentowanych pracowników. Doceniane są firmy, które widzą potencjał w budowaniu swojego wizerunku jako atrakcyjnego pracodawcy, przykładają dużą wagę do właściwego wdrożenia nowo zatrudnionych osób oraz dbają o ich zaangażowanie i rozwój.

To już czwarta nagroda ING Banku Śląskiego w konkursie "Siła Przyciągania". W poprzednich latach bank został wyróżniony w następujących kategoriach:

  • Retencja - Najlepsza inicjatywa budująca zaangażowanie i lojalność pracowników za zgłoszenie "Otwarte Karty – gra edukacyjna. Jak zbudować zaufanie z wykorzystaniem informacji zwrotnej" (2018);

  • Innowacja w rekrutacji - candidate interaction za wykorzystanie innowacyjnego i niestandardowego narzędzia rekrutacji "Escape Room -pokoje zagadek" (2017);

  • Najlepsza inicjatywa budująca zaangażowanie i lojalność pracowników za "Kudos" - platformę, dzięki której pracownicy mogą wyrażać podziękowania i uznanie swoim współpracownikom (2016).

Więcej informacji o konkursie i laureatach można znaleźć na stronie: http://www.pb.pl/silaprzyciagania/