Polecamy

Kody zniżkowe na przesyłki w serwisie bliskapaczka.pl dla klientów firmowych Nest Banku

Klienci firmowi Nest Banku otrzymają kody rabatowe o wartości 10 zł do wykorzystania na platformie bliskapaczka.pl (Sendit S.A.) oferującej rozwiązania logistyczne dla e-sklepów. Jest to kolejna akcja specjalna, skierowana do firm. Wcześniej posiadacze kont biznesowych Nest Banku otrzymali m.in. możliwość stworzenia własnej strony internetowej oraz sprzedaży produktów i usług przez internet.

Nest Bank skupia się na obsłudze mikro i małych firm dostarczając im nowoczesne rozwiązania finansowe. W ofercie banku znajdują się zarówno konta, kredyty jak i produkty faktoringowe Faktorii. Obecnie bank we współpracy z wyspecjalizowanymi firmami udostępnia dodatkowe usługi dla przedsiębiorców, które mają ułatwić prowadzenie biznesu online - zarówno w czasie pandemii COVID-19, jak i w przyszłości.

Najnowsza promocja dla klientów biznesowych Nest Banku została przygotowana wspólnie z Visa i Sendit S.A. – największym brokerem usług kurierskich w Polsce. Przedsiębiorcy posiadający konto biznesowe i kartę Visa otrzymają kod zniżkowy o wartości 10 zł na dowolną przesyłkę nadaną za pośrednictwem platformy bliskapaczka.pl w kraju i za granicę.

Jak działa kod na 10 zł?

BP_3-01-01-01[36106].png

 

Klient Nest Banku otrzymuje kod na 10 zł w smsie.  Otrzymany kod należy wpisać przy finalizacji zlecenia na przesyłkę. Zniżkę można przeznaczyć np. na nadanie paczki kurierem, do punktu lub do paczkomatu. Jeżeli cena usługi jest wyższa od wartości kodu rabatowego, klient pokrywa jedynie różnicę pomiędzy ceną usługi a wartością kodu.