Polecamy

Oprogramowanie SOLIDEXPERT w leasingu EFL już od 101%

EFL wspólnie z SOLIDEXPERT, przygotował promocyjną ofertę finansowania licencji oprogramowania SOLIDWORKS, SOLIDWORKS PDM, SOLIDWORKS SIMULATION. Promocja, w zależności od długości trwania kontraktu, zakłada finansowanie już od 101%.

Leasingodawca współpracuje z dostawcą od ponad 13 lat. Gwarancję profesjonalnej obsługi klientów zainteresowanych nabyciem oprogramowania zapewniają doradcy EFL, którzy specjalizują się w finansowaniu produktów firmy SOLIDEXPERT. Grudniowa promocja dotyczy finansowania na pozimie 101 % dla umowy 16-miesięcznej i odpowiednio 102% oraz 103% dla umów 24- i 36-miesięcznych.

Oprogramowanie SOLIDEXPERT w leasingu EFL już od 101%Rynek IT jest ważnym obszarem działalności EFL. Na koniec III kw. 2018 roku udział EFL w tym segmencie wynosił ponad 10% (10,2%). Warto podkreślić, że w omawianym okresie  zrzeszone w Związku Polskiego Leasingu (ZPL) firmy leasingowe sfinansowały sprzęt IT o wartości 782,2 mln zł, co oznacza dynamikę na pozimie 16,5%. Mimo to sprzęt IT nadal stanowi niewielką część portfela branży leasingowej w Polsce (ok. 1,2%)  w porównaniu do europejskich rynków (ok. 10-12%).

„Rynek leasingu IT wciąż się rozwija. Przedsiębiorcy coraz chętniej sięgają już nie tylko po finansowanie sprzętu, ale również oprogramowania. Koniec roku tradycyjnie jest tym momentem, kiedy przdsiębiorcy inwestują, wymieniają sprzęt i kupują oprogramowanie. Stąd nasza oferta i promocja, z której mogą skorzystać wszyscy nasi klienci. Oprócz atrakcyjnego finansowania mogą skorzystać z elastycznego harmonogramu spłat rat leasingowych” – powiedziała Dorota Ozga Senior Relationship Manager Rynku Maszyn i Urządzeń w EFL.

„SOLIDEXPERT działa na polskim rynku już od ponad 16 lat. Zdajemy sobie sprawę, że nawet najlepsze oprogramowanie nie jest w stanie samo z siebie stawić czoła wyzwaniom, z jakimi borykają się inżynierowie i projektanci. Dlatego kluczowe zawsze okazuje się doświadczenie płynące z kontaktów z tysiącami firm, z którymi mieliśmy do czynienia przez ostatnie lata. EFL jest partnerem, z którym od trzynastu lat współpracujemy oferując przedsiębiorcom zaawansowane rozwiązania, profesjolalną obsługę i atrakcyjne warunki finansowania” – powiedział Tomasz Kącki Dyrektor Handlowy w SOLIDEXPERT.