Polecamy

eKarta podarunkowa – świąteczna bliskość w dobie dystansu

Jak wręczyć świąteczny prezent w dobie społecznego dystansu? eKarta podarunkowa, przesyłana w bezpieczny, bezkontaktowy sposób, jest doskonałym pomysłem na podarunek dla bliskich lub na okazje firmowe. W trwającym gorącym okresie przedświątecznym, goodie notuje znaczny wzrost zainteresowania wirtualną eKartą podarunkową, szczególnie wśród pracodawców zastanawiających się nad wyborem prezentów dla swoich pracowników.


– Pracodawcy szukają rozwiązania, które pozwoli im na bezkontaktowe przekazanie pracownikom spersonalizowanych upominków świątecznych wraz z życzeniami. eKarta wpisuje się idealnie w tę potrzebę. Pierwsze świąteczne upominki w postaci eKart goodie trafiły już do pracowników naszych klientów firmowych, zostały aktywowane i pracownicy chętnie z nich korzystają – mówi Honorata Byczyńska, Członek Zarządu Millennium Goodie. – Z kolei użytkownicy indywidualni aplikacji goodie doceniają m.in. fakt, że eKarta to prezent, który możemy wysłać nawet w ostatniej chwili i, bez względu na dzielące nas od bliskich kilometry, na pewno dotrze on na czas i wywoła dużo radości – dodaje Honorata Byczyńska.


eKarcie podarunkowej goodie można łatwo nadać wyjątkowy, osobisty charakter i stworzyć niepowtarzalny prezent. Użytkownik może wybierać spośród dostępnych w aplikacji szablonów, grafik i animacji, w tym przygotowanych specjalnie z myślą o świętach Bożego Narodzenia. eKartą podarunkową goodie można łatwo i wygodnie zapłacić za zakupy w każdym polskim sklepie internetowym i stacjonarnym. Dzięki niedawno wprowadzonej funkcjonalności, karty zakupione od 15 września br. można dodać do Apple Pay lub Google Pay już w kilka sekund.


Bezpłatna aplikacja zakupowa goodie i strona goodie.pl to nieoceniona pomoc dla wszystkich, którzy kochają zakupy. W goodie łatwo znaleźć zniżki dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkownika, trafić na kod gwarantujący znaczący rabat albo skorzystać z promocji dostępnych tylko w tej aplikacji. Użytkownicy goodie mogą dodatkowo oszczędzać podczas zakupów online w kilkuset sklepach internetowych, będących partnerami programu goodie cashback. Dużą popularnością cieszą się dostępne w goodie elektroniczne wersje gazetek wielu sieci handlowych, które są aktualizowane na bieżąco. Aplikacja umożliwia zakładanie kart lojalnościowych kilkudziesięciu centrów handlowych z całego kraju i korzystanie z programów pieczątkowych oraz paragonowych z nagrodami.


Regulaminy karty podarunkowej goodie oraz programu goodie cashback dostępne są na stronie www.goodie.pl