Polecamy

Nowy Rok i nowe promocje w Banku Pekao – można zyskać nawet 400 zł!

Bank Pekao S.A. wraz z początkiem 2021 roku wystartował z mocną ofertą specjalną. Osoby, które zdecydują się otworzyć Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium, mogą otrzymać nagrody w wysokości nawet 400 zł. Promocja trwa do 31 marca.

Coraz więcej rzeczy robimy zdalnie. Dzisiejsza technologia pozwala nam, aby przez internet zrobić zakupy, posłuchać muzyki, obejrzeć film czy porozmawiać ze znajomymi. I nie inaczej jest z zarządzaniem własnymi finansami, a nawet otwarciem konta w banku. W Pekao do otwarcia konta na selfie i weryfikacji tożsamości wystarczy dostęp do sieci, selfie oraz zdjęcie dowodu osobistego. Cały proces zajmuje nie dłużej niż 10 minut i co ważne jest całkowicie bezpieczny dla klienta. Teraz taki sposób założenia konta, to nie tylko wygoda, ale również sposób na dodatkową gotówkę.

Załóż konto przy użyciu selfie

Nowi klienci Pekao otrzymają 100 zł, jeśli w pierwszych trzech miesiącach od dnia otwarcia online na selfie Konta Przekorzystnego lub Konta Świat Premium wykonają transakcje kartą Mastercard lub aplikacją PeoPay na łączną kwotę 1000 zł. W nagrodę otrzymają zwrot w wysokości 10 proc. maksymalnie do 100 zł (jeśli płatności kartą w danym okresie nie przekroczą 1000 zł, nagroda będzie kwotą odpowiadającą wysokości 10 proc. wszystkich wykonanych transakcji).

Aktywnie korzystaj z karty kredytowej

Na klientów, którzy otworzą konto do 31.03.2021 roku czeka dodatkowy bonus. Każdy nowy posiadacz rachunku w Pekao (niezależnie czy założył konto w Oddziale, czy na selfie), który podpisze umowę o kartę kredytową Mastercard do 30.09.2021 r. i wyrazi zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z udziałem w promocji, otrzyma zwrot w wysokości 10 proc. wartości wykonanych płatności kartą kredytową – maksymalnie 200 zł. Warunkiem przyznania premii jest aktywne używanie karty kredytowej przez kolejne trzy miesiące następujące po miesiącu wydania karty. Umowę o kartę kredytową można podpisać w oddziale, telefonicznie podczas rozmowy z konsultantem infolinii banku lub w usłudze bankowości elektronicznej w serwisie internetowym Pekao24.

Poleć konto znajomemu

Wystartowała również IV edycja programu „Polecam Przekorzystnie”, dzięki której klienci Pekao mogą liczyć na dodatkowy zastrzyk gotówki. Klient, który poleci Bank Pekao nowej osobie może liczyć na bonus w wysokości 100 zł. Aby tak się stało polecona osoba musi otworzyć konto i aktywnie z niego korzystać. Użytkownicy mogą polecać trzy rodzaje rachunków: Konto Przekorzystne, Konto Świat Premium oraz Konto Przekorzystne Biznes. Pamiętać należy jedynie o przekazaniu polecanej osobie kodu – numeru telefonu podanego podczas rejestracji w programie poleceń. Promocja trwa do 31.03.2021 roku.