Polecamy

ING ponownie z certyfikatem HR Najwyższej Jakości

ING Bank Śląski drugi raz z rzędu otrzymał certyfikat HR Najwyższej Jakości za stosowanie najlepszych praktyk i promowanie wysokich standardów w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Wyróżnienie jest przyznawane przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami (PSZK).

Podstawą naszego rozwoju są zaangażowani pracownicy. Niezależnie od okoliczności, ważny jest dla nas ich głos, troszczymy się o ich potrzeby oraz dobrostan w pracy i poza nią. Nagroda HR Najwyższej Jakości to dla nas kolejne potwierdzenie, że jesteśmy pracodawcą solidnym, pewnym i spójnym w swoich działaniach. Pokazuje, że elastycznie odpowiadamy na zmiany, ale sami też kreujemy najlepsze praktyki branżowe. - powiedziała Maja Chabińska-Rossakowska, dyrektor HR w ING Banku Śląskim.

Rekrutacja, benefity, rozwój, angażowanie i docenianie pracowników, zarządzanie różnorodnością, czy employer branding to tylko niektóre obszary składające się na całokształt polityki personalnej w certyfikowanych organizacjach. Nagroda przyznawana przez PSZK to potwierdzenie dla pracowników oraz kandydatów, że firma jest dobrym, wiarygodnym i rzetelnym pracodawcą, stosującym najnowsze rozwiązania w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

Certyfikaty przyznawane są wyróżniającym się pracodawcom raz w roku. Firmy oceniane są na podstawie wyników badania ankietowego obejmującego całość procesów HR oraz analizy wybranego projektu HR.

Więcej informacji o certyfikacie HR Najwyższej Jakości znajduje się na stronie www.pszk.pl/hr-jakosc