Polecamy

„Najlepiej na swoim” z ING

ING Bank Śląski proponuje klientom kredyty hipoteczne w ofercie specjalnej od 11 stycznia do 7 lutego 2021 r.

W ofercie „Najlepiej na swoim” klienci mogą skorzystać m.in. z wariantu bez prowizji za udzielenie, z marżą na poziomie 2,15%.

Oferta dotyczy też kredytów ze stałą stopą oprocentowania. Szczegóły dostępne na dedykowanej stronie: https://www.ing.pl/indywidualni/kredyty-i-pozyczki/kredyt-hipoteczny/oferty-i-oprocentowanie-stale

ING umożliwia sfinansowanie nieruchomości do 80% jej wartości. Oznacza to możliwość wniesienia przez klientów wkładu własnego w wysokości min. 20%.

Z oferty specjalnej mogą skorzystać klienci którzy:

  • planują wziąć kredyt w przedziale od 100 000 zł (włącznie) do 1 500 000 zł (włącznie);
  • posiadają lub założą konto w ING, na które co miesiąc wpłynie 2000 zł (wpłata nie musi być jednorazowa);
  • zakupią ubezpieczenie spłaty kredytu hipotecznego za pośrednictwem ING;
  • posiadają lub założą System bankowości internetowej Moje ING – dotyczy wszystkich osób przystępujących do umowy kredytowej.

Szczegóły oferty i regulamin dostępny na:  https://www.ing.pl/lp/kredyt-hipoteczny

Oferta jest dostępna w oddziałach banku, u partnerów sprzedaży, a także w procesie zdalnym, gdzie klient może złożyć wniosek o kredyt hipoteczny bez wychodzenia z domu. W trakcie rozmowy telefonicznej specjalista hipoteczny wyliczy zdolność kredytową i wysokość raty. Specjalista pomoże również skompletować i wypełnić potrzebne dokumenty, które można przesłać online. Specjalista wspiera na każdym etapie wniosku kredytowego, a także informuje o decyzji kredytowej. Tym sposobem, do oddziału wystarczy przyjść tylko raz, aby podpisać umowę kredytową.