Polecamy

ING wśród najlepszych pracodawców

ING Bank Śląski po raz dwunasty z rzędu został wyróżniony certyfikatem Top Employer Polska. To jedyny bank w Polsce, któremu ten tytuł towarzyszy nieprzerwanie od 2010 roku. Nagroda przyznawana przez Top Employers Institute trafia do organizacji, które poprzez wysokie standardy HR koncentrują się na stawianiu swoich pracowników na pierwszym miejscu. ING ponownie otrzymał także tytuł Top Employer Europe.

W ING wierzymy, że dobre miejsce pracy to takie, w którym czujemy się komfortowo, możemy być sobą i po prostu robić swoje, niezależnie od okoliczności. Dlatego budujemy włączającą organizację, w której powierza się pracownikom podejmowanie decyzji, dba o ich rozwój, wynagradza zaangażowanie i słucha ich głosu. Certyfikaty Top Employer Polska i Top Employer Europe to docenienie wszystkich postaw i inicjatyw, dzięki którym utalentowani i wyjątkowi ludzie chcą pracować właśnie z nami. – podkreśla Maja Chabińska-Rossakowska, Dyrektor HR w ING Banku Śląskim.

Program prowadzony przez Top Employers Institute certyfikuje organizacje na podstawie oceny kwestionariusza zawierającego najlepsze praktyki z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Kwestionariusz obejmuje 6 domen składających się z 20 tematów i łącznie blisko 400 pytań, dotyczących takich obszarów jak m.in.: strategia HR, środowisko pracy, pozyskiwanie talentów, szkolenia i rozwój, wynagrodzenia i świadczenia, well-being, różnorodność i włączanie.

Top Employers Institute jest globalnym autorytetem w zakresie badania praktyk zarządzania zasobami ludzkimi. Dzięki programowi certyfikacji organizacje biorące udział w programie, zostają poddane walidacji, certyfikacji i uznawane są za pracodawców z wyboru. Top Employers Institute został założony 30 lat temu i certyfikował ponad 1 600 organizacji w 120 krajach. Organizacje wyróżnione certyfikatem Top Employers pozytywnie wpływają na życie ponad 7 milionów pracowników na całym świecie

Informacje na temat sposobu pracy, kultury organizacyjnej w ING Banku Śląskim, a także aktualne oferty pracy znajdują się na stronie: www.ing.pl/kariera

Więcej o Top Employers Institute dostępne jest tutaj: www.top-employers.com/pl-PL/