Polecamy

Kredyt mieszkaniowy w Banku Pekao z zerową prowizją i akceptowanym niższym wkładem własnym

Początek roku to dobry czas na zakup nieruchomości z kredytem hipotecznym w Banku Pekao. Osoby planujące realizację marzenia o własnych czterech kątach, mogą teraz skorzystać z atrakcyjnych warunków cenowych i zawnioskować o kredyt przez internet. Bank oferuje marżę od 1,95%, prowizję od 0%, a także sfinansuje nawet 90% wartości nieruchomości.

Osoby planujące zakup własnego mieszkania mogą skorzystać ze specjalnych warunków kredytu hipotecznego w Banku Pekao. I to całkowicie zdalnie. Wybierając ofertę z ubezpieczeniem spłaty kredytu (CPI), nie zapłacą prowizji. Dodatkowo, bank oferuje im marżę w wysokości od 1,95%, a także obniża wymogi związane z tzw. wskaźnikiem LtV, określając go na maksymalnym poziomie 90%. Oznacza to że minimalny wkład własny może wynieść nawet 10%. Promocyjna oferta obowiązuje do końca marca br. Aby z niej skorzystać, należy wypełnić formularz na stronie internetowej promocji.

Ubieganie się o kredyt mieszkaniowy w Banku Pekao jest dziecinnie proste, a także wygodne. Klient może dostosować go całkowicie do swoich potrzeb i możliwości. Kalkulator online „Szybka rata” znajdujący się na stronie internetowej promocji, pomoże mu ustalić wysokości raty. Klient może liczyć na kompleksowe wsparcie doradcy hipotecznego w załatwieniu formalności online, a także uproszczoną wycenę nieruchomości o wartości do 300 tys. zł. Wniosek kredytowy można złożyć całkowicie zdalnie. Jego skan oraz innych potrzebnych dokumentów wystarczy przesłać mailowo lub z wykorzystaniem bankowości internetowej Pekao24. Ostatnim krokiem jest podpisanie umowy w oddziale, do którego klient zapraszany jest dopiero po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej.

Staranie się o kredyt hipoteczny kojarzy się wielu klientom z szeregiem formalności i licznymi wizytami w oddziale banku. Dlatego uprościliśmy proces wnioskowania o kredyt mieszkaniowy, w całości opierając się na zdalnym kontakcie klienta z doradcą. Wiemy jak ważne jest szczególnie teraz, w czasie pandemii, gdy eliminowanie dodatkowego ryzyka jest tak ważne dla nas wszystkich. Chcemy też dotrzeć z ofertą do jeszcze szerszej grupy klientów, uatrakcyjniając warunki kredytu, a także promując ją szeroko w internecie – mówi Artur Smolarczyk, Dyrektor Biura Kredytów Mieszkaniowych w Banku Pekao S.A.

Bank Pekao uruchomił specjalną kampanię online, promującą aktualną ofertę kredytów mieszkaniowych w wyszukiwarce Google, popularnych porównywarkach finansowych i nieruchomościowych serwisach ogłoszeniowych. Celem działań reklamowych jest dotarcie do jak najszerszej grupy osób zainteresowanych kupnem nieruchomości i szukających najkorzystniejszej na rynku oferty.

Kredyt hipoteczny Banku Pekao zwyciężył w 2020 roku w rankingu Złoty Bankier, konkursie organizowanym przez redakcje Pulsu Biznesu i Bankier.pl. Oferta Banku Pekao okazała się najlepiej dopasowana do osób z różnych grup wiekowych. Została doceniona nie tylko za atrakcyjne warunki cenowe, ale również za prostotę i czytelność, a także elastyczność.