Polecamy

Nest Bank i Warta nawiązały współpracę. Wspólny produkt już w ofercie

Nest Bank we współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie „Warta” wprowadza do swojej oferty kolejne elastyczne rozwiązanie ubezpieczeniowe. Nest Spokojne Lata to polisa z gwarantowaną wypłatą. Rozwiązanie skierowane jest do osób, które chciałyby jednocześnie oszczędzać i zabezpieczyć finansowo siebie i najbliższych.

Zgodnie z zapowiedziami Nest Bank prowadzi intensywne prace nad rozwojem oferty inwestycyjno-ubezpieczeniowej przy współpracy z partnerami z rynku kapitałowego i ubezpieczeniowego. Bank skupia się przede wszystkim na produktach dopasowanych do potrzeb rodzinnych finansów.

Z Indeksu Bezpieczeństwa Finansowego, zrealizowanego na zlecenie Nest Banku wynika, że aż 41% Polaków obawia się o swoją finansową przyszłość. Jednocześnie aż 63% z nich deklaruje, że bezpieczeństwo finansowe kojarzy im się z posiadaniem oszczędności, które stanowią zabezpieczenie w przypadku nieprzewidzianych wydatków, czasowego ograniczenia dochodów czy innych nagłych wydatkach, na które nie mają wpływu. Produkt Nest Spokojne Lata powstał w odpowiedzi na potrzeby tych, którzy chcą chronić swoich najbliższych i regularnie gromadzić pieniądze na przyszłość.

Nest Spokojne Lata to polisa zaprojektowana przez Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie „Warta”  Zapewnia ona ochronę ubezpieczeniową przy jednoczesnej możliwości gromadzenia środków finansowych. Umowa ubezpieczenia Nest Spokojne Lata ma charakter długoterminowy i zakłada regularne opłacanie składki przez cały okres jej trwania.

Umowa ubezpieczenia może zostać zawarta na okres 10, 15 lub 20 lat w oddziale Nest Banku. Umowę mogą podpisać osoby w wieku 18–55 lat (w przypadku umów 20 letnich umowę mogą podpisać osoby w wieku do 45 roku życia). Składka ubezpieczenia ustalana jest w momencie zawarcia umowy i musi być opłacana regularnie tj. miesięcznie, kwartalnie, półrocznie lub rocznie. Po trzech latach trwania umowy, raz na pięć lat, można zawiesić opłacanie składki na okres 6 miesięcy.
Więcej informacji i regulamin: https://www.nestbank.pl/indywidualny/oszczednosci/nest-spokojne-lata.html