Polecamy

Bank Pekao S.A. proponuje nowym klientom pożyczkę gotówkową bez prowizji w wygodnym procesie online

Dotychczasowi klienci Banku Pekao S.A. już od dawna mogą brać pożyczki online na dowolny cel lub spłatę kredytów w innych bankach zarówno w aplikacji mobilnej PeoPay, jak i w serwisie Pekao24. Teraz także klienci, którzy jeszcze nie współpracują z Bankiem Pekao, mogą wnioskować o pożyczkę gotówkową szybko i wygodnie przez internet na atrakcyjnych warunkach finansowych.

Nowy klient składając wniosek o pożyczkę weryfikuje swoją tożsamość na podstawie zdjęcia twarzy i danych z dowodu lub za pośrednictwem bankowości internetowej w innym banku. Następnie wypełnia dane we wniosku i po pozytywnej jego ocenie, wybiera oddział, w którym podpisze umowę i odbierze pieniądze. W każdym momencie może też połączyć się z bankiem i uzyskać dodatkowe informacje oraz wsparcie w procesowaniu wniosku. Wniosek o pożyczkę gotówkową jest dostępny na stronie internetowej banku www.pekao.com.pl w zakładce Pożyczka gotówkowa.

Oprócz szybkiej i wygodnej oceny zdolności kredytowej, nowi klienci Pekao otrzymują również atrakcyjne warunki samej pożyczki:

  • 0 proc. prowizji za udzielenie pożyczki,
  • kwota pożyczki nawet do 250 0000 zł,
  • okres kredytowania do 10 lat,
  • RRSO jedynie 12,55 proc.

Pieniądze uzyskane z pożyczki w Pekao, pozwolą na realizację bieżących potrzeb, spełnienie marzeń lub spłatę kredytów w pozostałych bankach. Aby skorzystać z tej atrakcyjnej oferty, wystarczy złożyć wniosek online i dopasować warunki pożyczki do swoich możliwości oraz potrzeb.

- Teraz możemy zaproponować nowym klientom banku możliwość zawnioskowania o pożyczkę online z bardzo atrakcyjną ofertą bez prowizji. Pieniądze z pożyczki można przeznaczyć na dowolny cel, a także na spłatę kredytów w innych bankach - mówi Piotr Gołąb, Dyrektor Departamentu Kredytów Klienta Indywidulanego, Bank Pekao S.A. – Wprowadzenie tego rozwiązania jest potwierdzeniem, że realizujemy przyjętą strategię stopniowej digitalizacji produktów i usług. Zależy nam na tym, aby bankowanie dla naszych klientów było jak najbardziej łatwe i wygodne.

To nie pierwsze rozwiązanie, którego celem jest maksymalne ułatwienie klientom kontaktu z bankiem. Już w 2020 r. Bank Pekao wprowadził możliwość założenia konta bez wychodzenia z domu. W tym samym roku ruszyła Otwarta Bankowość w ramach, której można m.in. przeglądać salda kont w innych bankach za pośrednictwem serwisu Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay. Nowe funkcje w serwisach Pekao24 i aplikacji PeoPay mają ułatwiać klientom dostęp do produktów i usług banku.

RRSO ‒ rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 12,55% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 15 749 zł, pożyczka zaciągnięta na 35 miesięcy, oprocentowanie zmienne 11,85% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 2 954,91 zł (w tym: odsetki 2 954,91 zł), całkowita kwota do zapłaty 18 703,91 zł, płatna w 34 ratach miesięcznych po 534,40 zł, 35 rata wyrównująca 534,31 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 15 749 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 15.02.2023 r.

Źródło: Pekao