Polecamy

Alior Bank: srebro w Rankingu Banków Polskiego Związku Firm Deweloperskich

Alior Bank zajął 2. miejsce w XVI edycji Rankingu Banków przeprowadzanego przez Polski Związek Firm Deweloperskich. PZFD jest organizacją pracodawców działającą na rzecz poprawy otoczenia prawnego inwestorów branży deweloperskiej. Już po raz 16. kapituła konkursu zebrała się, by docenić dobre praktyki rynkowe i partnerskie podejście banków do współpracy z inwestorami.

W XVI edycji na podium rankingu znalazł się Alior Bank. Został wyróżniony m.in. za szybkość podejmowania decyzji, wysoką kulturę organizacji i skuteczne budowanie partnerskich relacji z deweloperami. Uroczyste rozdanie nagród odbyło się 23 marca br.

Jesteśmy niezwykle dumni, że członkowie Polskiego Związku Firm Deweloperskich docenili rozwiązania oferowane przez Alior Bank. Jako „Bank na co dzień i Bank na przyszłość” chcemy być otwarci i efektywnie dostosowywać ofertę do oczekiwań ryku. Nagroda jest dla nas potwierdzeniem najwyższej jakości obsługi wymagających klientów biznesowych, z ważnej dla nas branży deweloperskiej – mówi Aneta Krzemińska, dyrektor Departamentu Finansowania Specjalistycznego w Alior Banku.

Ranking Banków to cykliczna inicjatywa Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Organizacja już od ponad 20 lat reprezentuje interesy firm deweloperskich w Polsce i Unii Europejskiej. Zestawienie ma wyłonić instytucje, które w danym roku wyróżniły się współpracą z deweloperami na najbardziej korzystnych warunkach w zakresie finansowania i obsługi inwestycji mieszkaniowych. Organizatorzy podkreślają, że chcą docenić współdziałanie inwestorów i instytucji kredytujących, jako kluczowego wyznacznika sukcesu deweloperskiego. Ranking Banków powstaje na podstawie ankiet badających zadowolenie ze współpracy z danym bankiem, wypełnianych przez członków PZFD.