Polecamy

Przedłużenie oferty pożyczki w koncie za 0 zł przez 12 m-cy w Banku Pekao S.A.

Bank Pekao S.A. przedłuża promocję pożyczki w koncie za 0 zł przez 12 miesięcy. Teraz oprócz nowych klientów, mogą z niej skorzystać także obecni klienci banku. Wystarczy, że przeniosą do Pekao kredyty i pożyczki spłacane w innych bankach.

Przedłużona promocja pożyczki w koncie za 0 złotych przez 12 miesięcy będzie obowiązywać do 30 czerwca 2023 r. Jest dostępna dla: nowych klientów, którzy otworzą Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium, a także dla obecnych klientów, którzy przeniosą swoje kredyty z innych banków do Pekao w kwocie minimum 10 000 zł.

Warunki promocyjnej pożyczki w koncie są bardzo atrakcyjne – po uruchomieniu limitu w koncie można korzystać z niego w dowolnym momencie, gdy pojawi się taka potrzeba. Przez 12 miesięcy klient nie ponosi kosztów związanych z korzystaniem z niego, czyli nie płaci ani prowizji za jego udzielenie, ani odsetek.  Aby skorzystać z promocji wystarczy mieć lub otworzyć Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium w Banku Pekao S.A., złożyć wniosek i podpisać umowę o pożyczkę w koncie do kwoty 3000 zł. W przypadku obecnych klientów banku, dodatkowy warunek to konsolidacja pożyczek i kredytów z innych instytucji finansowych. Ale i tu Bank Pekao wychodzi do klientów z rozwiązaniem w postaci promocyjnej pożyczki konsolidacyjnej, która pozwala obniżyć spłacane raty na bardzo atrakcyjnych warunkach tj. bez prowizji i z RRSO 12,54 proc. W ramach pożyczki konsolidacyjnej można też  otrzymać dodatkowe środki na dowolny cel w wysokości do 25 proc. konsolidowanej kwoty. Kwotę pożyczki, długość okresu spłaty i wysokość raty, można dostosować do własnych potrzeb i możliwości. Karencja w spłacie rat pozwoli zacząć płacić raty dopiero w trzecim miesiącu od wypłaty pożyczki. Więcej informacji na stronie: Pożyczka w koncie - Bank Pekao S.A.

- Z naszych wewnętrznych analiz wynika, że pożyczka w koncie cieszy się sporym zainteresowaniem, dlatego przedłużamy tę wyjątkową promocję. Klient podpisując umowę pożyczki może z niej skorzystać w dowolnym momencie nawet przez 12 miesięcy, nie ponosząc żadnych kosztów, tj. ani prowizji, ani odsetek. Pożyczka jest swego rodzaju buforem finansowym na zaplanowane dodatkowe wydatki lub takie, które w każdej chwili mogą nas zaskoczyć. To daje swobodę działania także w sytuacji, gdy pojawiają się nieprzewidziane wydatki - mówi Piotr Gołąb, Dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego w Banku Pekao S.A.

Jeśli nowy klient otworzy bankowość elektroniczną Pekao24, to pożyczkę może otrzymać całkowicie online. Podobnie jak obecny klient, który korzysta z bankowości elektronicznej Pekao24. Wniosek o limit w koncie należy złożyć w serwisie internetowym Pekao24, w aplikacji PeoPay lub na infolinii. Oferta jest dostępna również w każdym oddziale banku.

Nowi klienci, którzy założą Konto Przekorzystne, mogą otworzyć także Konto Oszczędnościowe z promocyjnym oprocentowaniem 8 proc. w skali roku przez 6 miesięcy do kwoty 100 tysięcy złotych. Za otwarcie Konta Przekorzystnego na selfie klienci mogą odebrać bonus w wysokości nawet 250 zł, jeśli spełnią proste warunki promocji: za samo otwarcie konta z kartą VISA otrzymają 50 zł na konto oraz 50 zł w postaci bonu towarowego do realizacji w sieci sklepów Żabka. Kolejne 3 x 50 zł można dostać, gdy w pierwszych trzech miesiącach od podpisania umowy klient wykona min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą do konta. Promocja trwa do 15.05.2023 r. Szczegóły na stronie: Konto i karta do konta  - Bank Pekao S.A.

Konto Przekorzystne zostało docenione za pakiet korzyści i zajęło pierwsze miejsce w rankingu Złotego Bankiera w latach 2021 i 2022.

RRSO - rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki w rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym (kredyt w rachunku płatniczym) wynosi 0,0%: całkowita kwota pożyczki 3000 zł, całkowita kwota do zapłaty 3000 zł, oprocentowanie promocyjne 0,0%, całkowity koszt pożyczki 0 zł (w tym: opłata za udzielenie 0 zł, opłata za prowadzenie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego Konta Przekorzystnego 0 zł rocznie, odsetki 0 zł), okres kredytowania 12 miesięcy, przy założeniu, że przez cały okres limit pożyczki  jest w pełni wykorzystany, spłata odsetek w wysokości 0 zł miesięcznie, a kapitału jednorazowo na koniec okresu kredytowania w wysokości 3000 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 27.03.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie. Po okresie promocyjnym stosowane będzie standardowe oprocentowanie limitu pożyczki, zgodnie z zawartą umową.

Źródło: Pekao