Polecamy

Zobacz jak „Najlepiej robić swoje” z ING i Patronite.pl

ING Bank Śląski przygotował podsumowanie cyklu „Meet-up powered by ING & Patronite”. Materiał video ze spotkań z doświadczonymi twórcami internetowymi już w sieci!

W kampanii „Najlepiej robić swoje” połączyliśmy siły z serwisem Patronite.pl aby prowadzić młodych ludzi z pasją do sukcesu. W ramach wspólnych działań najbardziej doświadczeni twórcy dzielili się wiedzą i doświadczeniem z młodymi pasjonatami - w internecie i podczas meetupów. W akcji powstało mnóstwo ciekawych, bardzo inspirujących materiałów edukacyjnych. Wierzymy, że mogą pomóc młodym w zrobieniu pierwszego kroku. W podsumowującym filmie, kolejny raz zachęcamy młodych do wykorzystania swojego potencjału i rozwoju pasji - powiedziała Barbara Pasterczyk, Dyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim.

„Meet-up powered by ING & Patronite” to cykl uzupełniających się spotkań z doświadczonymi twórcami internetowymi. Uczestnicy mogli posłuchać jak twórcy zmienili swoją pasję w sposób na życie, zadać im pytania i skorzystać z ich wiedzy by samemu ruszyć naprzód. Spotkania były live streamowane, także w wersji z tłumaczeniem migowym.

W ramach cyklu, w 2018 roku, odbyły się spotkania w Warszawie („Znajdź pasję i nigdy jej nie porzucaj – jak zacząć tworzyć”?), Gdańsku („Nie umiem w marketing – dlaczego twórcy boją się promowania swojej pasji”?) i w Katowicach („Pasja a pieniądze - jak zarabiać na tym co kochamy”?). Udział w nich wzięli twórcy tacy, jak: Billie Sparrow, Baniak Baniaka, Zwierz Popkulturalny, Katarzyna Hajdan, Astrofaza, 7 metrów pod ziemią, AGO Esports, Pabloemmm, Globstory, Trollsky i ZagrajnikTV.

Film podsumowujący cały cykl „Meet-up powered by ING & Patronite”, jak i pozostałe materiały z akcji „Najlepiej robić swoje”, dostępne już na bankowym kanale YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=ZDyZJtrQ0Rs

ING i Patronite.pl połączyła wspólna idea bo w centrum działań obu podmiotów są ludzie i ich pasje. Patronite.pl to miejsce dla ludzi z talentem, które łączy ich z ludźmi, którzy chcą ten talent finansowo wspierać a misją ING od lat jest inspirowanie ludzi do rozwoju i realizacji wyznaczonych celów.

Aby dodatkowo wesprzeć twórców ING Bank Śląski wprowadził promocję „Płać z ING”.  Każdy autor, który zostanie wsparty płatnością od patrona za pomocą kanału płatności „Płać z ING” dostanie od banku dodatkowe 10% wpłaconej kwoty, jednak nie więcej niż 100 zł jednorazowo.

Współpraca ING i Patronite.pl została zainaugurowana w czasie kampanii „Najlepiej robić swoje”, skierowanej do osób w wieku 18-26 lat. W kampanii ING proponował młodym wsparcie w realizacji ich pasji oraz ofertę banku dopasowaną do ich oczekiwań - aplikację Moje ING mobile z nowym Kontem MOBI. Więcej na: https://www.ing.pl/lp/mobi