Polecamy

Na majówkę lub wiosenny remont – weź pożyczkę w Banku Pekao S.A. i zrealizuj swoje wymarzone plany

Na realizację planów związanych z majówką, remontem lub na inny dowolny cel, Bank Pekao S.A. przygotował specjalną ofertę pożyczki gotówkowej bez prowizji i z atrakcyjnym oprocentowaniem.

Wraz z wiosną chętniej podejmujemy się nowych wyzwań i realizujemy swoje plany. Wiele osób wyjeżdża na pierwszy dłuższy wypoczynek, rozpoczyna remont czy robi większe zakupy. Dla takich klientów Bank Pekao S.A. przygotował promocyjną pożyczkę gotówkową. Mogą z niej skorzystać nowi oraz obecni klienci, którzy w Banku Pekao S.A. nie mają innych pożyczek gotówkowych.

Pożyczka z prowizją 0 proc i atrakcyjnym oprocentowaniem (z ubezpieczeniem spłaty kredytu CPI 10,99 proc. lub 12,99 proc. bez ubezpieczenia CPI), jest dostępna w Banku Pekao do 31 maja 2023 r. Można pożyczyć od 1 000 zł nawet do 250 000 zł. Spłatę rat można rozpocząć dopiero w 3 miesiącu po uruchomieniu pożyczki. Maksymalny okres kredytowania to 36 miesięcy.

Pożyczka jest dostępna szybko, wygodnie i bez zbędnych formalności. Klienci, którzy mają w Banku Pekao konto i korzystają z bankowości elektronicznej, mogą wziąć pożyczkę zdalnie – bez wychodzenia z domu, a dokumenty zaakceptować online w Pekao24 lub PeoPay. Nowi klienci również mogą złożyć wniosek online, a umowę o pożyczkę podpisać w dowolnym, wybranym przez siebie oddziale Banku Pekao. Po podpisaniu umowy kredytowej pieniądze z pożyczki zostaną przekazane na konto klienta nawet w jeden dzień.

Na wiosenne wyjazdy czy remonty czasem może przydać się dodatkowa gotówka. Wtedy warto skorzystać z naszej pożyczki bez prowizji mówi Piotr Gołąb, dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego w Banku Pekao S.A.To nasza kolejna oferta dla klientów, którzy swoje plany chcą spełniać tu i teraz.

Więcej informacji na stronie: https://www.pekao.com.pl/klient-indywidualny/pozyczanie-gotowki.html

RRSO dla Pierwszej Pożyczki - rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 13,87% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 7 460 zł, pożyczka zaciągnięta na 18 miesięcy, oprocentowanie zmienne 12,99% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 790,59 zł (w tym: odsetki 790,59 zł), całkowita kwota do zapłaty 8 250,59 zł, płatna w 17 ratach miesięcznych po 458,36 zł,18 rata wyrównująca 458,47 zł .Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 7 460 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 14.02.2023 r.

Źródło: Pekao