Polecamy

Nowość w mBanku: konto dla gracza z dwiema gamingowymi kartami i roczną subskrypcją G2A Plus

Dla tych, którzy nie wyobrażają sobie świata bez gier, mBank we współpracy z platformą G2A.COM przygotował ciekawą promocję na konta osobiste. Zakładający rachunek w mBanku gracze mogą uzyskać darmową roczną subskrypcję G2A Plus i dodatkowe 100 zł zwrotu na konto. W zestawie dostępna jest też nowa karta płatnicza z gamingowym wzorem.

Najnowsza promocja skierowana jest do osób, które nie posiadają jeszcze rachunku w mBanku. Za założenie i aktywność na eKoncie osobistym (powyżej 18. roku życia) lub eKoncie możliwości (dla osób między 13. a 24. rokiem życia) można otrzymać darmową roczną subskrypcję G2A Plus, która oferuje dodatkowe zniżki na ponad 32 tysiące gier dostępnych na G2A.COM, a także jedną darmową grę w miesiącu. Można też uzyskać zwrot 100 zł na konto za dodatkową aktywność.

Aby skorzystać z oferty:

  • Należy do 30 czerwca 2021 założyć promocyjne konto w mBanku (szczegóły tutaj: eKonto możliwości | eKonto osobiste).
  • W pierwszym miesiącu po otwarciu rachunku trzeba wykonać min. 5 transakcji kartą i min. 1 transakcję BLIK.
  • Gdy te warunki zostaną spełnione, mBank przygotuje mOkazję dającą dostęp do darmowej subskrypcji G2A Plus na rok.
  • Aby otrzymać zwrot 100 zł na rachunek, wystarczy w kolejnym miesiącu znowu zapłacić kartą min. 5 razy i przeprowadzić przynajmniej jedną transakcję BLIK.
Promocja jest dostępna dla pierwszych 5 tysięcy osób.
Klienci zakładający rachunek mogą również wybrać jedną z dwóch kart z gamingowym wizerunkiem, zaprojektowanym przez znanego łódzkiego artystę Gouda Works. Do wyboru mają również inne rodzaje kart, w tym innowacyjną kartę Mastercard Mobilną, którą bank wydaje jedynie w formie wirtualnej.
 
mBank_karta-dlonie_Akcept-VISA_1011x637.png
 
mBank_karta-maskotki_Akcept-VISA_1011x637.png
 
G2A.COM to największy na świecie marketplace dedykowany graczom oraz miłośnikom nowych technologii i gadżetów. Korzystają z niego miliony klientów, którzy mogą kupić produkty cyfrowe i fizyczne w niskich cenach od setek tysięcy sprzedawców z całego świata.