Polecamy

Rankomat nawiązał współpracę z Trasti

Na polskim rynku ubezpieczeniowym zadebiutował właśnie nowy brand - Trasti. Jednocześnie ubezpieczyciel nawiązał współpracę z rankomat.pl, dzięki której porównywarka jako pierwsza sprzedaje jego polisy.

Ubezpieczenia Trasti w Rankomat

Trasti to nowa, innowacyjna marka na polskim rynku ubezpieczeń, stworzona przez zespół ekspertów z branży finansowej. Ubezpieczyciel dopiero rozpoczyna swoją działalność w Polsce, jednak konsumenci mogą być pewni, że otrzymują ofertę stabilnej i godnej zaufania firmy. Ochronę ubezpieczeniową dla klientów Trasti zapewnia bowiem Grupa Triglav, będąca największą instytucją finansową w Słowenii. Triglav posiada także znaczące udziały na 8 rynkach i jest jedną z największych firm ubezpieczeniowych w Europie Południowej z łącznymi przychodami na poziomie 1,2 mld euro rocznie. Ponadto strategicznym partnerem dla marki Trasti w zakresie reasekuracji jest Swiss Re – globalna spółka, drugi co do wielkości reasekurator na świecie. Za pośrednictwem porównywarki rankomat.pl ubezpieczenia Trasti dostępne są od początku marca.

- Od 12 lat Rankomat pomaga konsumentom znaleźć najlepsze i najatrakcyjniejsze cenowo ubezpieczenie samochodu. Dlatego cieszymy się, że Rankomat jako pierwszy na polskim rynku będzie mógł zaoferować ubezpieczenia Trasti - oznacza to dla naszych użytkowników jeszcze szerszy wybór i większe oszczędności na ubezpieczeniu samochodu, co jest szczególnie istotne w tych trudnych czasach. Klientom zainteresowanym poznaniem oferty nowego ubezpieczyciela oferujemy porównanie cen, jak i zakresu ubezpieczenia, a także profesjonalne doradztwo ponad 200 Agentów ubezpieczeniowych - komentuje Tomasz Masajło, prezes zarządu rankomat.pl.

Na ten moment klienci porównywarki rankomat.pl mogą otrzymać propozycję ubezpieczenia OC oferowanego przez firmę Trasti. Produkt ten dostępny jest zarówno w kalkulatorze na stronie internetowej, jak i telefonicznie za pośrednictwem Call Center. Porównywarka planuje jednak rozwijać współpracę z ubezpieczycielem i powiększać swoją ofertę o kolejne produkty nowej marki.

- Dzięki najnowocześniejszemu na polskim rynku procesowi oceny ryzyka Trasti proponuje bardzo atrakcyjną cenę ubezpieczenia. Umożliwia to pełna integracja z bazami danych Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego oraz Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców - niezbędne do kalkulacji składki dane pobierane są w czasie rzeczywistym. Proces oceny ryzyka w Trasti uzupełniony jest narzędziami AI, z wykorzystaniem analizy ryzyka kredytowego oraz nowoczesnymi systemami anti-fraud. Jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjną cenę w bardzo prostym procesie – po prostu fair!  – opisuje Prezes Trasti Artur Olech.

Rankomat.pl