Polecamy

Wiosenne remonty taniej z Bankiem Pekao – pożyczka gotówkowa oraz wyjątkowe rabaty na produkty wnętrzarskie i ogrodowe

Kwiecień to doskonały moment na rozpoczęcie wiosennych remontów i porządków w naszych domach i ogrodach. Teraz mogą one być tańsze dzięki pożyczce gotówkowej od Banku Pekao oraz dodatkowym zniżkom na asortyment wnętrzarski i ogrodowy. W sklepach partnerskich klienci Pekao znajdą wszystko, co niezbędne do wiosennych metamorfoz z rabatem do 25%.

Pożyczka gotówkowa, oferowana przez Bank Pekao może być przeznaczona na dowolny cel. Jednak, kiedy połączymy ją ze zniżkami w programie „Galeria Rabatów”, cel wydaje się oczywisty – wiosenne porządki. Rabat, wynoszący nawet 25%, dotyczy asortymentu wnętrzarskiego oraz ogrodowego. Wśród sklepów objętych programem znalazły się: Fest, Calvado, dekoria.pl, e-pościele, 4FunDesign, AnOther, gardenowo.pl, eplakaty.pl, Taniej dla Domu, oraz rolmarket.pl. Aby skorzystać z rabatu, wystarczy podczas zakupów w sklepie internetowym wprowadzić w koszyku odpowiedni kod rabatowy i zapłacić za zakupy kartą płatniczą Banku Pekao, poleceniem przelewu w bankowości elektronicznej czy za pomocą aplikacji PeoPay.

Na zmiany w domu lub ogrodzie w ramach pożyczki gotówkowej możemy otrzymać do 200 tys. zł. Pieniądze trafią do nas nawet w dniu złożenia wniosku. Pekao oferuje również karencję – pierwszą ratę zapłacimy dopiero w trzecim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu wypłaty środków.

Pożyczka na wiosenne porządki jest kolejną usługą, z której klienci Pekao mogą skorzystać bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć wniosek w bankowości elektronicznej Pekao24 lub za pośrednictwem infolinii banku. Z propozycji mogą skorzystać także osoby nieposiadające konta w Banku Pekao. Oferta ważna jest do 30.04.br.

 

Oferta pożyczki gotówkowej: Pożyczka na wiosenne porządki!

Lista sklepów objętych programem: Galeria rabatów

Pozostałe rabaty i oferty specjalne na https://www.pekao.com.pl/rabaty-od-naszych-partnerow.html oraz rabatypekao.pl