Polecamy

Promocyjne oprocentowanie na nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Plus PKO Banku Polskiego

  •  2 czerwca br. PKO Bank Polski wprowadza promocyjne oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym Plus.

  • Nowo wpłacane środki do kwoty 100 tys. zł będą łącznie dawać odsetki w wysokości 8,5 proc. w stosunku rocznym.

  • Oferta jest przeznaczona dla dotychczasowych jak i nowych klientów, oprocentowanie w tej wysokości obowiązuje przez 60 dni.

2 czerwca br. PKO Bank Polski wprowadza promocyjne oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym Plus. Ponad standardowe 2 proc. w stosunku rocznym, nowo wpłacane środki na Konto, do kwoty 100 tys. zł przez 60 dni będą dodatkowo oprocentowane 6,5 proc., co daje łącznie 8,5 proc. stosunku rocznym. 

– Bank od dawna prowadzi aktywną politykę depozytową, co widać chociażby w zmianach w ofercie na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy. Reagujemy w ten sposób na oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Wczoraj do klientów trafiła oferta urodzinowa w IKO, dziś wychodzimy z propozycją atrakcyjnego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym Plus. Zapraszamy, zarówno dotychczasowych klientów, jak i te osoby, które dotąd nie korzystają jeszcze z naszych usług  – mówi Maciej Brzozowski, Wiceprezes Zarządu PKO Banku Polskiego nadzorujący Obszar Bankowości Detalicznej.

Promocyjne oprocentowanie obejmuje wpłaty nowych środków do wysokości 100 tys. zł i będzie oferowane do 29 czerwca br. Szczegółowe informacje o ofercie na stronie https://www.pkobp.pl/klienci-indywidualni/oszczednosci/konta-oszczednosciowe/konto-oszczednosciowe-plus/ 
Przypominamy, że równie atrakcyjne warunki bank oferuje młodym klientom, oszczędzającym na Pierwszym Koncie Oszczędnościowym. Do końca czerwca trwa promocja, w ramach której środki zgromadzone na Pierwszym Koncie Oszczędnościowym do kwoty 10 tys. zł są oprocentowane łącznie 8  proc. w skali roku ( 6 proc do kwoty 10 tys. zł oraz bonus 2 proc) . Młody klient otrzymuje dodatkowy bonus w wysokości  2 proc. za systematyczne wpłaty od 20 zł do 1 000 zł i brak wypłat przez kolejne 3 miesiące. Odsetki podstawowe są kapitalizowane co miesiąc, a odsetki bonusowe w okresach 3-miesięcznych. PKO Bank Polski, w tegorocznej edycji konkursu Złoty Bankier, w kategorii Konto dla Dziecka zajął drugie miejsce. Bank został wyróżniony za korzystną ofertę oszczędnościową dla młodych klientów.
PKO Bank Polski prowadzi konsekwentnie stałe działania, które zgodnie z oczekiwaniami klientów dostosowują produkty do ich wymagań. Aktywność banku nakierowana na tworzenie jak najlepszych relacji z klientami opiera się nie tylko na modyfikacji oferty, ale także sprawnej obsłudze wykorzystującej możliwości nowych technologii. Dzięki niej bank tworzy i rozwija dodatkowe funkcje i usługi ułatwiające nie tylko obsługę produktów bankowych takich jak Konto Oszczędnościowe PLUS, ale także codzienne życie każdego klienta. Dostęp do nich zapewniają narzędzia bankowości elektronicznej, do których jak najszerszego wykorzystania bank stale zachęca.
 
Źródło: PKO BP