Polecamy

7 proc. na Lato na Koncie Oszczędnościowym w Banku Pekao S.A.

Bank Pekao S.A. ponownie proponuje atrakcyjną promocję 7 proc. w skali roku przez 6 miesięcy na koncie oszczędnościowym. Mogą z niej skorzystać nowi oraz obecni klienci z niskimi saldami.

Zaczęły się cieplejsze dni i coraz częściej myślimy o wakacjach oraz odpoczynku od codzienności. Jednak zanim pojedziemy na zaplanowany urlop zadbajmy o to, aby w tym czasie nasze oszczędności efektywnie pracowały i jednocześnie były zawsze pod ręką, aby można było z nich skorzystać bez utraty odsetek i bez opłat za przelewy. Bank Pekao już teraz uruchamia nową atrakcyjną promocję na ten letni czas. W czasie, gdy będziemy cieszyć się wakacyjną swobodą, ulokowane na Koncie Oszczędnościowym w Banku Pekao S.A. pieniądze będą oprocentowane aż na 7 proc. w skali roku, do 100 tys. zł, przez 6 miesięcy od otwarcia konta.

Z nowej promocji, do której można przystąpić od 16 maja 2023 r. do 16 sierpnia 2023 r., mogą skorzystać nowi oraz dotychczasowi klienci o niskich saldach. Bank naliczy wysokie oprocentowanie 7 proc, w skali roku dla dwóch wariantów kont tj. dla Konta Oszczędnościowego do wysokości salda 100 tys. zł oraz dla Konta Oszczędnościowego Premium do wysokości salda nawet 200 tys. zł. Konta oszczędnościowe można założyć online w bankowości internetowej Pekao24 i mobilnie w PeoPay, a także w oddziałach Banku Pekao S.A. w całej Polsce.

Klienci mogą wpłacać i wypłacać środki z takiego konta w dowolnym momencie i nie tracą naliczonych odsetek. Bank nie pobiera opłat za prowadzenie konta oraz za przelewy zlecane w aplikacji PeoPay na rachunek osobisty.

Zanim wyruszymy na wakacyjne wyjazdy, zadbajmy o swoje finanse, a w szczególności posiadane oszczędności. Dotychczasowe promocje na kontach oszczędnościowych w Banku Pekao potwierdzają, że klienci bardzo aktywnie szukają atrakcyjnych ofert do ulokowania wolnych pieniędzy, zwłaszcza w czasie np. dłuższej nieobecności w domu. Dlatego już teraz uruchamiamy nową promocję na kontach oszczędnościowych z wysokim oprocentowaniem 7 proc. w skali roku przez okres aż 6 miesięcy. Nasza oferta zapewnia klientom atrakcyjne odsetki, bezpieczeństwo powierzonych środków oraz swobodny dostęp do ulokowanych pieniędzy na kontach oszczędnościowych. Klienci mogą wypłacić środki z konta oszczędnościowego w dowolnym momencie, w dowolnej kwocie oraz bez utraty naliczonych odsetek i co dość unikalne na rynku bez opłat poprzez bankowość mobilną PeoPay – mówi Remigiusz Hołdys, dyrektor Departamentu Bankowości Codziennej i Produktów Oszczędnościowych w Banku Pekao S.A.Dzięki naszej ofercie, klienci zyskują nie tylko lato pełne swobody, ale również wysokie oprocentowanie dla swoich oszczędności.

Więcej informacji o promocji jest dostępnych na stronie www: Lato pełne swobody z Bankiem Pekao S.A.

Źródło: Pekao