Polecamy

Bank Pekao S.A. z najlepszymi kredytami dla firm według rankingu Marka Godna Zaufania

Bank Pekao S.A. został zwycięzcą rankingu Marka Godna Zaufania w kategorii „Zastrzyk finansowy, czyli bank, który oferuje najlepsze kredyty dla firm”. Aż jeden na trzech przedsiębiorców biorących udział w badaniu wskazał spontanicznie (bez wsparcia ankietera) Bank Pekao S.A. jako markę, której ufa najbardziej w kwestii finansowania działalności.

To już ósma edycja badania Marka Godna Zaufania – inicjatywy wydawcy miesięcznika „My Company Polska”. Ranking powstał przy współpracy z Instytutem Badawczym Kantar Polska. Głównym celem corocznego badania jest wskazanie przez przedsiębiorców najlepszych marek, produktów i usług skierowanych do biznesu oraz poznanie opinii na ich temat.

– Zaufanie do marki to jeden z kluczowych czynników wpływających na jej sukces rynkowy. W przypadku bankowości to podstawowa cecha, bez której nie jest możliwe budowanie długoterminowych relacji z klientami. Dlatego niezwykle cieszymy się z otrzymanego wyróżnienia, przyznanego nam przez przedsiębiorców – mówi Magdalena Zmitrowicz, wiceprezes zarządu Banku Pekao S.A., nadzorująca Pion Bankowości Przedsiębiorstw. – Banki to instytucje zaufania publicznego nie tylko w łatwych, ale przede wszystkim w trudnych czasach. Ostatnie lata pokazały to wyraźnie. Te banki, które tak jak Pekao - były z klientami, wspierały ich, pomagały im znaleźć wyjście z problemów - mogą liczyć na ich lojalność, zaufanie, a w konsekwencji na rozwój biznesu – dodaje.

Wśród ankietowanych w ramach rankingu Marka Godna Zaufania znaleźli się czytelnicy i prenumeratorzy miesięcznika „My Company Polska”, uczestnicy szkoleń i konferencji, przedstawiciele kadry zarządzającej, a także specjaliści i właściciele firm.