Polecamy

Trwa Piłkarska Loteria Alior Banku

Z okazji zbliżających się Mistrzostw Świata w piłce nożnej Alior Bank przygotował loterię z nagrodami. Udział w niej mogą wziąć osoby, które wykonają przynajmniej jedną transakcję kartą płatniczą Mastercard, a następnie zalogują się do aplikacji Alior Mobile. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody, takie jak vouchery o wartości 10 tys. zł czy oficjalne koszulki reprezentacji Polski.

Już 20 listopada br. w Katarze rozpoczną się XXII Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. W zawodach zmierzą się reprezentacje 32 krajów. W związku tym, Alior Bank we współpracy z IQ Marketing (Poland) sp. z o.o. przygotował Piłkarską Loterię, w której codziennie można wygrać oficjalną koszulkę reprezentacji Polski w piłce nożnej, a co tydzień voucher o wartości 10 tys. zł, do wykorzystania w sklepie RTV Euro AGD.

Jako bank reprezentację Polski w piłce nożnej wspieramy już od 2014 r. i jesteśmy z tego bardzo dumni. Chcemy, aby sportową gorączkę poczuli także nasi klienci, dlatego z okazji zbliżających się rozgrywek Mistrzostw Świata przygotowaliśmy Piłkarską Loterię. Do udziału w zabawie zapraszamy zarówno naszych obecnych, jak i nowych klientów. Losowanie nagród potrwa do 14 listopada – mówi Krzysztof Konieczka, dyrektor Działu Daily Banking Alior Banku.

Aby wziąć udział w loterii należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie loterii, a następnie wykonać transakcję płatniczą kartą debetową lub kredytową Mastercard i jeszcze tego samego dnia zalogować się do bankowości mobilnej Alior Banku. Za każdy dzień w okresie trwania loterii od 5 września do 30 października 2022 r., w którym zostaną spełnione warunki transakcji kartą oraz logowania do aplikacji banku, można otrzymać 1 los. Codzienne i cotygodniowe losowania nagród potrwają do 14 listopada.

Formularz rejestracyjny oraz regulamin loterii można znaleźć na stronie internetowej Piłkarskiej Loterii Alior Banku.

Źródło: Alior Bank