Polecamy

Nest Bank udostępnił kantor online

 

Użytkownicy bankowości online Nest Banku mogą korzystać z wymiany najpopularniejszych walut: EUR, USD oraz GBP w nowej usłudze Nest Kantorze. Kantor jest dostępny zarówno w bankowości internetowej, jak i w aplikacji mobilnej.  

Kantor online w Nest! umożliwia szybką i bezpieczną wymianę walut w aplikacji oraz bankowości online. Dzięki niemu klient zyskuje:  
  • Wymianę najpopularniejszych walut EUR, USD oraz GPB na PLN i z PLN,
  • Konkurencyjne kursy walutowe,
  • Brak opłat za aktywację usługi oraz realizację transakcji wymiany,
  • Natychmiastowe transakcje,
  • Przejrzysty podgląd historii transakcji.
     
Nest Kantor.jpg
 
Aby skorzystać z kantoru online Nest Banku, wystarczy zalogować się do swojego konta internetowego lub aplikacji mobilnej i aktywować usługę. Użytkownik powinien posiadać co najmniej jeden rachunek walutowy i rachunek w PLN. Transakcje rozliczane są pomiędzy rachunkami klienta. 
Wszystkie transakcje są przeprowadzane w czasie rzeczywistym, zapewniając klientom natychmiastową płynność i bieżący dostęp do środków w wybranej walucie.
Bank nie pobiera opłat ani za aktywację usługi, ani przy dokonywanych transakcjach wymiany walut. Usługa jest dostępna 24/7, natomiast najkorzystniejsze warunki cenowe klienci uzyskają wymieniając walutę w dni robocze między godziną 9:00-17:00.  
 
Klienci Nest Banku mogą również skorzystać z usługi kantoru online płacąc w obcej walucie np. wydatki w obcej walucie lub przekazy pieniężne do innego kraju.  
Stale rozwijamy nasze usługi cyfrowe, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów i dostarczyć im rozwiązania finansowe, których potrzebują. Kantor online jest kolejnym krokiem w tym kierunku, zapewniając łatwy dostęp do wymiany walut w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, komentuje Janusz Mieloszyk, pierwszy wiceprezes zarządu Nest Banku. 
Nowa usługa jest dostępna zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. 
 
Więcej informacji: https://nestbank.pl/nest-kantor/