Polecamy

Oferta specjalna „Bonus na start online” w ING

ING Bank Śląski proponuje nowym klientom indywidualnym specjalną ofertę z oprocentowaniem na poziomie 7,9 proc. przez 3 miesiące od założenia konta.

Oferta specjalna „Bonus na start online” przeznaczona jest dla klientów, którzy chcą nawiązać relację z ING i założą Otwarte Konto Oszczędnościowe w PLN (OKO w PLN). Z najnowszej propozycji można skorzystać tylko online tzn. otwierając OKO w PLN wraz z kontem osobistym lub OKO w PLN przez stronę www.ing.pl lub aplikację Moje ING mobile przed zalogowaniem (po wybraniu opcji „Załóż konto bankowe”). W obu przypadkach klient może skorzystać z wszystkich dostępnych dotychczas metod potwierdzenia tożsamości.

Oprocentowanie OKO w PLN w ofercie specjalnej „Bonus na start online” wynosi 7,9% przez 3 miesiące od założenia konta, dla kwot poniżej 200 tys. zł. Po zakończeniu oferty obowiązywać będzie oprocentowanie standardowe 1.5 proc.

Oprocentowanie jest zmienne, obliczane w skali roku.

Oferta skierowana jest do nowych klientów Banku, tzn. takich osób, które od 19 lipca 2023 r. nie są posiadaczami ani współposiadaczami żadnego produktu ani usługi w Banku. Nie mogą też być pełnomocnikiem do żadnego produktu w Banku.

Link do regulaminu oferty specjalnej „Bonus na start online” https://www.ing.pl/_fileserver/item/y7parpp

Źródło: ING Bank Śląski