Polecamy

200 zł na start w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile dla Posiadaczy kart Mastercard Business Alior Banku

Alior Bank wprowadza promocję dla klientów biznesowych, którzy dołączą do programu Mastercard® Bezcenne® Chwile. W przypadku spełnienia warunków tej promocji - każdy z nich otrzyma 13 500 punktów na start do wymiany na nagrody o równowartości 200 zł w ramach katalogu dla firm. Promocja rusza 20 maja i potrwa do końca października 2021 roku.

W sierpniu ubiegłego roku Alior Bank udostępnił przedsiębiorcom z segmentu mikrofirm multipartnerski program Mastercard® Bezcenne® Chwile, umożliwiając im otrzymywanie nagród
w zamian za realizację regularnych płatności bezgotówkowych firmową kartą debetową Mastercard Business. Klienci biznesowi Alior Banku jako pierwsi na rynku uzyskali również dostęp do katalogu atrakcyjnych nagród, które mogą ułatwić prowadzenie biznesu.

- Nieustannie staramy się pozyskać jak największą liczbę klientów biznesowych. Zachęcamy ich do współpracy z Alior Bankiem nie tylko ciekawymi, wyróżniającymi się na rynku ofertami i szybkimi procesami ułatwiającymi prowadzenie firmy, ale również promocjami. Dzięki nim przedsiębiorcy mogą zyskać atrakcyjne bonusy pieniężne np. 1500 zł premii rocznie za aktywne korzystanie z wybranych kont firmowych czy, jak w przypadku programu Mastercard® Bezcenne® Chwile, dodatkowe punkty do wymiany na nagrody rzeczowe – mówi Ewa Małecka, Dyrektor Departamentu Produktów Klienta Biznesowego w Alior Banku.

Posiadacze firmowych kart płatniczych Mastercard Business wydanych przez Alior Bank mają również możliwość dołączenia do Strefy Premium, w której dostępny jest katalog ekskluzywnych nagród. Aby wejść do Strefy Premium na okres 12 miesięcy, przedsiębiorca powinien przez 3 miesiące z rzędu, w każdym z tych miesięcy, wykonywać transakcje kartą na kwotę min. 5 tys. zł.

- Zachęcam przedsiębiorców do współpracy z Alior Bankiem, a klientów, którzy posiadają firmowe karty płatnicze Mastercard do rejestracji w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile. Można to zrobić
w prosty sposób, w bankowości internetowej Alior Online lub w oddziale Alior Banku. Atrakcyjne nagrody jak np. vouchery na przestrzeń coworkingową, czy vouchery na wynajem samochodów Panek czekają na aktywnych użytkowników kart. Punktowane są zarówno transakcje bezgotówkowe online jak i te dokonywane stacjonarnie  –
dodaje Ewa Małecka.

Szczegółowe informacje na temat oferty Alior Banku dla firm i Programu Mastercard® Bezcenne® Chwile oraz powyższej promocji są dostępne na www.aliorbank.pl i w oddziałach Alior Banku obsługujących  firmy.

Kontakt dla mediów:

Biuro prasowe Alior Banku

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.