Polecamy

iKonto Biznes z promocją 350 zł na start nawet w 2 minuty. Alior Bank wprowadził nowy, szybki wniosek internetowy

Alior Bank wprowadził nowy wniosek internetowy pozwalający na szybkie otwarcie iKonta Biznes, dzięki któremu cały proces może trwać zaledwie 2 minuty od momentu potwierdzenia tożsamości. Z możliwości tej mogą skorzystać przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą.

Alior Bank sukcesywnie wprowadza nowe rozwiązania, umożliwiające klientom załatwienie wielu spraw zdalnie. Teraz bank udostępnił przedsiębiorcom nowy, jeszcze szybszy wniosek online. Za jego pośrednictwem można otworzyć iKonto Biznes z kartą debetową nawet w 2 minuty.

Szybki proces otwierania rachunków firmowych jest bardzo praktycznym, docenianym przez klientów biznesowych rozwiązaniem. Wypełnienie nowego wniosku, dzięki ograniczeniu liczby pól do uzupełnienia i możliwości automatycznego zaciągania danych z baz CEIDG i REGON jest również bardzo proste. Dodatkowo, przedsiębiorcy, którzy za jego pośrednictwem nawiążą relację z naszym bankiem, mogą otrzymać 350 zł na start – mówi Ewa Małecka, dyrektor Departamentu Produktów dla Klienta Biznesowego w Alior Banku.

Cały proces rozpoczyna się po podaniu NIP-u, adresu mailowego oraz numeru telefonu. Dane dotyczące firmy przenoszone są automatycznie z CEIDG/REGON. Potwierdzenie tożsamości klienta odbywa się za pośrednictwem kuriera (bez podpisywania umów papierowych) lub przelewem PayByLink. Umowa podpisywana jest elektronicznie i zatwierdzana SMS-em.

Wniosek internetowy oprócz konta firmowego z kartą debetową pozwala również na założenie dodatkowych produktów takich jak na przykład rachunek lokacyjny. Oprócz tego, Alior Bank planuje regularnie udoskonalać nowy proces, m.in. o kolejne metody weryfikacji tożsamości.

Bank nie pobiera opłat za otwarcie i prowadzenie iKonta Biznes. Z opłat zwolnione są też między innymi internetowe przelewy krajowe eliksir, w tym do ZUS i US, wypłaty z bankomatów zlokalizowanych w oddziałach Alior Banku. Bank nagradza również za wybrane transakcje – roczna premia może wynieść nawet 1500 zł.

Nagroda w wysokości 350 zł będzie wypłacona klientowi, który złoży wniosek internetowy o iKonto Biznes z użyciem kodu promocyjnego: KOD350PLN w terminie od 12.12.2022 r. do 31.12.2022 r. Kod jest ważny do 31 grudnia 2022 r. z zastrzeżeniem, że nie dłużej niż 10 dni od dnia rozpoczęcia wypełniania przez klienta wniosku. Liczba kodów umożliwiających skorzystanie z promocji jest ograniczona do 550 szt. Bank wypłaci nagrodę jedynie uczestnikom, którzy przed dniem przystąpienia do promocji nie posiadają i nie posiadali w ciągu ostatnich 12 miesięcy w banku żadnego produktu skierowanego do przedsiębiorców. Szczegółowe warunki opisane są w regulaminie promocji „350 zł na start”.

Premia w wysokości do 1500 zł będzie wypłacana klientowi, który wykona czynności określone w regulaminie promocji „1500 zł dla firm” dla posiadaczy rachunku iKonto Biznes lub rachunku 4x4 – edycja III. Maksymalna wysokość premii wynosi 1500 zł na 12 miesięcy. Premia wypłacana jest w cyklach miesięcznych, nie więcej niż 125 zł w każdym miesiącu trwania promocji.

Więcej o iKoncie Biznes można przeczytać na stronie internetowej Alior Banku.