Polecamy

Oszczędzanie na 7 proc.

Bank Pekao S.A. kontynuuje atrakcyjną ofertę depozytową dla klientów indywidualnych. W październiku br. na lokatach oraz kontach oszczędnościowych można zyskać nawet 7 proc. w skali roku.

„Październik miesiącem oszczędzania” to idea, która od wielu lat, w miesiącu październiku, promuje wśród Polaków korzyści płynące z oszczędzania wolnych środków m.in. na lokatach bankowych. Bank Pekao S.A. nie zapomina o tej tradycji, czego wynikiem jest najnowsza odsłona oferty depozytowej banku zapewniająca atrakcyjne warunki do lokowania wolnych środków przez nowych i obecnych klientów banku.

– Mimo spadku stawek na rynku międzybankowym oraz rozpoczętych we wrześniu obniżek podstawowych stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej, Bank Pekao chce pozostać liderem jeśli chodzi o atrakcyjność oprocentowania depozytów dla klientów indywidualnych. Dlatego zdecydowaliśmy się na utrzymanie w październiku stawki 7 proc. na kilku rodzajach lokat i kont oszczędnościowych cieszących się największym zainteresowaniem klientów. Atrakcyjna oferta depozytowa wspiera również ideę, zgodnie z którą „październik tradycyjnie jest miesiącem oszczędzania”, a wysokie oprocentowanie jest niewątpliwie w tym przypadku mocnym argumentem za rozpoczęciem oszczędzania z Bankiem Pekao właśnie w tym miesiącu – podkreśla Wojciech Werochowski, wiceprezes Banku Pekao S.A. odpowiedzialny za bankowość detaliczną.

Od 2 października br. dostępna jest w banku nowa edycja Lokaty z Żubrem II. Oferta jest skierowana do klientów, którzy nie wypełnili w banku Kwestionariusza preferencji potrzeb, podejścia do inwestowania oraz adekwatności (kwestionariusza MIFID). Klient, który wypełni kwestionariusz MIFID będzie mógł otworzyć Lokatę z Żubrem II na 7 proc. w skali roku na 3 miesiące do kwoty 50 tys. zł.

Z kolei od 10 października br. zostanie udostępniona lokata Bankuj z Pekao II również z atrakcyjnym oproc. 7 w skali roku na 3 miesiące do 50 tys. zł. Ta oferta z kolei jest dedykowana klientom, którzy otworzyli w br. w banku swoje pierwsze Konto Przekorzystne i nie rozpoczęli jeszcze aktywnego z niego korzystania. Bank umożliwi założenie nowej lokaty klientowi, który aktywuje kartę debetową do ww. konta oraz wykona 3 transakcje na min. 500 złotych.

Lokatę z Żubrem II można założyć w bankowości mobilnej PeoPay, w serwisie internetowym Pekao24, jak również tradycyjnie w oddziałach banku. Z kolei Lokata Bankuj z Pekao II będzie dostępna dla klientów do założenia wyłącznie w kanałach zdalnych. Obie lokaty będą dostępne w ofercie banku do 30 listopada br.

Jednocześnie Bank Pekao przypomina, że w październiku nadal oferuje jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku promocji 7 proc. w skali roku przez 5 miesięcy do 100 tys. zł na Kontach Oszczędnościowych lub do 200 tys. zł na Kontach Oszczędnościowych Premium. Z tej promocji mogą skorzystać zarówno nowi klienci, jak również klienci banku z niskimi aktywami.

 

Więcej informacji na stronach:

Lokuj z Żubrem - Bank Pekao S.A.

Konto oszczędnościowe - Bank Pekao S.A.

Oszczędzam i inwestuję - Bank Pekao S.A.

Źródło: Pekao