Polecamy

Bank Pekao S.A. proponuje pożyczkę na ferie zimowe

Okres ferii w szkołach to czas wyjazdów na zimowy wypoczynek. Taki urlop często wiąże się z dodatkowymi kosztami – zarówno noclegi, jak i zakup sprzętu zimowego to często nie lada wydatek.  Bank Pekao proponuje pożyczkę bez prowizji dla osób, które potrzebują dodatkowej gotówki na dowolny cel, w tym np. na sfinansowanie białego szaleństwa.

Koszty zimowego wyjazdu przekraczają budżet domowy? Brak gotówki nie musi oznaczać rezygnacji z upragnionego wypoczynku. Bank Pekao proponuje promocyjną ofertę pożyczki, która pomoże sfinansować dowolny cel, np. rodzinny urlop w okresie ferii zimowych.

Oferując nasze produkty kredytowe zawsze skupiamy się na tym, aby pozyskanie środków przez klienta było łatwe i szybkie. Taka właśnie jest pożyczka na ferie z prowizją 0% – dostępna zarówno dla obecnych klientów banku, jak i dla nowych klientów. Klient nie zapłaci prowizji za udzielenie pożyczki, a dodatkowo pierwszą ratę może zapłacić za 3 miesiące, przykładowo dla pożyczki udzielonej w styczniu spłata rozpocznie się dopiero w kwietniu. Liczymy, że pożyczka pomoże spełnić zimowe plany naszych klientów i ich bliskich – mówi  Piotr Gołąb, dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Detalicznego.

W ramach promocji można wnioskować o kwotę od 1 000 zł do 40 000 zł, a spłatę wygodnie rozłożyć na 12 do nawet 120 rat, tak aby zbyt mocno nie obciążała domowego budżetu. Z pożyczki bez prowizji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci, którzy nie mają w Pekao innych pożyczek gotówkowych.

Klienci banku mogą skorzystać z promocyjnej oferty pożyczki:

  • całkowicie online - w serwisie Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay z kodem promocyjnym lub podczas rozmowy telefonicznej z pracownikiem banku, bez wychodzenia z domu. W takim przypadku dokumenty kredytowe klient akceptuje elektronicznie, a środki z pożyczki są dostępne 30 sekund po zaakceptowaniu umowy kredytowej;
  • w dowolnym oddziale banku Pekao.

Nowi klienci mogą wnioskować o pożyczkę w dowolnym oddziale banku.

*RRSO dla Pierwszej Pożyczki ‒ rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 13,80% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 13 091,00zł, pożyczka zaciągnięta na 32 miesięcy, oprocentowanie zmienne 12,99% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 2 468,04 zł (w tym: odsetki 2 468,04 zł), całkowita kwota do zapłaty 15 599,04 zł, płatna w 31 ratach miesięcznych po 486,22 zł, 32 rata wyrównująca 486,22 zł .Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 13 091,00 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 12.12.2022 r.

Źródło: Pekao