Polecamy

ING wśród najlepszych pracodawców w Polsce

ING wśród najlepszych pracodawców w PolsceING Bank Śląski po raz dziesiąty otrzymał tytuł Top Employers Polska. To wyróżnienie jest potwierdzeniem konsekwentnego działania banku jako pracodawcy, który zapewnia najlepsze warunki pracy. Bank otrzymał również tytuł Top Employers Europe 2019.

Jak podaje Top Employers Instutite, „Z naszego szczegółowego
niezależnego badania wynika, że ING Bank Śląski S. A. zapewnia swoim
pracownikom wyjątkowe warunki pracy, dba o talenty i ich rozwój na wszystkich szczeblach organizacji i udowadnia, że jest liderem w dziedzinie HRM, robiąc wszystko, aby bezustannie doskonalić swoje praktyki zatrudniania i rozwijać się. Zawsze.”

Certyfikat zostaje przyznany firmom, które tworzą najlepsze warunki pracy swoim pracownikom. Instytut dokonuje analizy warunków pracy w organizacji, biorąc pod uwagę świadczenia podstawowe oraz dodatkowe możliwości rozwoju kariery na każdym szczeblu organizacji. Komisja zwraca uwagę również na doskonalenie praktyk związanych z zatrudnieniem oraz sposób zarządzania kulturą organizacyjną firmy. W kolejnym etapie konkursu następuje walidacja udzielonych odpowiedzi oraz audyt, pozwalający ocenić czy organizacja spełnia międzynarodowy standard, niezbędny do zdobycia certyfikacji.

Więcej informacji o ING Banku Śląskim jako pracodawcy jest dostępnych na stronie: 

https://www.ing.jobs/Polska/Home.htm

Top Employers Institute to międzynarodowa organizacja badająca praktyki HR i warunki pracy wiodących globalnych pracodawców i porównująca ją z międzynarodowymi standardami. Certyfikat Top Employers otrzymują tylko czołowi pracodawcy działający globalnie.

Więcej o certyfikacji na stronie:  https://www.top-employers.com