Polecamy

Pekao - pakiet Komfort w Koncie Przekorzystnym

Bank Pekao, ze współpracy z PZU wprowadził do oferty nowy typ konta osobistego. Konto w szczególności polecane jest użytkownikom dla których priorytetem jest bezpieczeństwo.

Rachunek obejmuje dwie funkcjonalności:

  • Pakiet Express Elixir - umożliwiający dokonywanie określonej liczby bezpłatnych przelewów natychmiastowych zewnętrznych.

  • ubezpieczenie Twoja Ochrona - obejmujące między innymi ochronę transakcji w internecie a także pomoc w przypadku kradzieży i awarii w domu.

Klienci mogą skorzystać z oferty bezpłatnie w okresie 6 miesięcy od dnia aktywacji usługi.

– Konto Przekorzystne Banku Pekao zostało uznane w tym roku za najlepszy rachunek w Polsce w rankingu Złotego Bankiera. Mimo tego nie zatrzymujemy się w jego rozwoju. Od teraz klienci zyskają jeszcze więcej korzyści z Kontem Przekorzystnym. Rozszerzamy je o nowość – Pakiet Komfort. Chcemy zapewnić naszym klientom wygodę każdego dnia, poprzez podanie pomocnej ręki w codziennych, nieprzewidzianych sytuacjach. Tak, aby klienci mogli skupić się na tym co dla nich ważne – mówi Wojciech Werochowski, Wiceprezes Zarządu Banku Pekao S.A., nadzorujący Pion Bankowości Detalicznej.


Pakiet Komfort to rozwiązanie, które mogliśmy wdrożyć, dzięki naszej współpracy z największym w kraju ubezpieczycielem. Dzięki nowej ofercie, dajemy klientom ochronę np. w zakresie transakcji podczas zakupów online i komfort kiedy trzeba natychmiast przelać pieniądze. Zapewniamy również wsparcie m.in. w przypadku kradzieży torebki czy telefonu komórkowego, a w wariantach szerszych również pomoc dziewięciu różnych fachowców w razie awarii w domu np. hydraulika, elektryka, ślusarza czy informatyka – dodaje przedstawiciel banku.


Strategia Grupy PZU na lata 2021-2024 zakłada dynamiczne rozwinięcie współpracy z Bankiem Pekao. Ubezpieczenie PZU uzupełnia jeden z wiodących produktów bankowych, jakim jest konto osobiste. Zakres został opracowany z myślą o szczególnych potrzebach klientów banku. Wspólnie chcemy stworzyć unikatową ofertę łączonych produktów ubezpieczeniowo-bankowych. Pakiet Komfort  rozszerza portfolio tego typu rozwiązań dostępnych w banku – podkreśla Małgorzata Sadurska, Członek Zarządu PZU.

Pakiet Komfort Standardowy obejmuje 2 przelewy natychmiastowe oraz ubezpieczenie zakupów przez internet i rzeczy osobistych.
Pakiet Złoty obejmuje 3 przelewy natychmiastowe oraz dodatkową ochronę pomocy w domu.
Pakiet Platynowy obejmuje 4 przelewy natychmiastowe oraz rozszerzenie ochrony o OC w życiu prywatnym.

Pakiet Komfort dostępny jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów Banku Pekao.

Szczegóły oferty na stronie https://www.pekao.com.pl/klient-indywidualny/codzienne-bankowanie/konta-osobiste/pakiet-komfort.html, spot reklamowy dostępny pod linkiem https://youtu.be/HoAyWty7i9c

 

Michał Nowik, Finansovo.pl