Polecamy

Bank Pekao S.A. wydał już ponad 100 tys. Kart Kredytowych z Żubrem

Nowi właściciele karty mogą zyskać do 600 zł w promocji z Mastercard Bezcenne Chwile

Już ponad 100 tys. osób nosi w portfelach Kartę Kredytową z Żubrem. Bank Pekao S.A. zaprasza do dołączenia do tego grona, uruchamiając wspólnie z Mastercard® nową promocję. Klienci, którzy podpiszą umowę o Kartę Kredytową z Żubrem i przystąpią do Mastercard® Bezcenne® Chwile mogą zyskać aż do 600 zł w punktach programu.

Karty kredytowe zyskują na popularności. Według danych Biura Informacji Kredytowej (BIK) wartość udzielonych limitów na kartach kredytowych w okresie od stycznia do sierpnia bieżącego roku wzrosła o 26,7 proc. w porównaniu do tego samego okresu w roku poprzednim. Co istotne, wzrost sprzedaży kart kredytowych był wyższy niż w przypadku innych popularnych produktów finansowych, takich jak np. kredyty ratalne (+18,3 proc.) i kredyty gotówkowe (+12,1 proc.).

Od momentu wprowadzenia do oferty Karty Kredytowej z Żubrem (w kwietniu 2022 roku) udział Banku Pekao S.A. w segmencie sprzedaży kart kredytowych niemal się podwoił. Prawie co piąta karta kredytowa wydawana w Polsce to produkt Banku Pekao S.A.! Ten wzrost popularności to m.in. zasługa atrakcyjnej oferty, pierwszej w Polsce karty z pakietami korzyści, które można wybierać w aplikacji PeoPay i serwisie Pekao24.

Teraz bank zachęca nowych klientów do dołączenia do grona ponad 100 tys. właścicieli Karty Kredytowej z Żubrem nową promocją.

- Konsekwentnie realizujemy naszą strategię mającą na celu wdrażanie dla klientów najlepszych rozwiązań w Polsce. Karta Kredytowa z Żubrem, którą wprowadziliśmy na rynek niespełna 1,5 roku temu, jest obok darmowego Konta Przekorzystnego czy kredytów hipotecznych kolejnym dowodem na to, że ogromne zainteresowanie ze strony klientów znacznie przewyższa nasze oczekiwania. W tak krótkim czasie otworzyliśmy aż 100 tys. Kart Kredytowych z Żubrem! A teraz udostępniamy bardzo atrakcyjną promocję, w której można otrzymać nawet 600 zł w punktach Mastercard Bezcenne Chwile – mówi Remigiusz Hołdys, dyrektor Departamentu Bankowości Codziennej i Produktów Oszczędnościowych w Banku Pekao S.A.

Z  promocji mogą skorzystać wszyscy nowi i obecni klienci indywidualni banku, którzy nie posiadają jeszcze karty kredytowej Pekao oraz nie są uczestnikami programu Mastercard Bezcenne Chwile. Otrzymane punkty można wymienić na atrakcyjne nagrody rzeczowe, udział w niezapomnianych wydarzeniach oraz vouchery na zakupy.

Klient otrzyma punkty, jeśli wykona 3 proste kroki

Krok 1. Podpisze umowę o Kartę kredytową z Żubrem do 31.12.2023 r.,

Krok 2. Zapisze się do programu Bezcenne Chwile do 31.01.2024 r.,

Krok 3. Wykona transakcje bezgotówkowe Kartą Kredytową z Żubrem na łączną kwotę min. 250 zł w każdym z 3 kolejnych miesięcy po zapisaniu się do programu. 

Im wyższy pakiet Karty Kredytowej z Żubrem, tym więcej można zyskać:

  • do 48 tysięcy punktów o wartości 600 zł w Pakiecie Platynowym,
  • do 32 tysięcy punktów o wartości 400 zł w Pakiecie Złotym,
  • do 16 tysięcy punktów o wartości 200 zł w Pakiecie Standardowym.

Punkty zgromadzone w ramach programu można wymienić m.in. na vouchery zakupowe do Allegro, Decathlon, Empik, Intersport, Smyk, RTV Euro AGD i wielu innych sklepów. Łącznie w katalogu nagród znajduje się ponad 150 propozycji, pośród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Szczegółowe informacje o programie oraz warunki promocji dostępne są na stronie banku pod adresem: www.pekao.com.pl/bezcennechwile.

O Karcie Kredytowej z Żubrem:

Karta Kredytowa z Żubrem została wprowadzona do oferty Banku Pekao S.A. w kwietniu 2022 roku. To flagowy produkt banku, który oferuje najlepsze rozwiązania i korzyści przy codziennych zakupach oraz w podróży. Jest to pierwsza karta kredytowa w Polsce dostępna w modelu abonamentowym. Pozwala także na spore oszczędności - posiada jeden z najdłuższych okresów bezodsetkowych, który wynosi nawet do 59 dni.

Do wyboru klienta są 3 pakiety korzyści, które można bezpłatnie i wygodnie zmieniać w aplikacji PeoPay i serwisie Pekao24. Pośród nich znajdują się m.in.: bezwarunkowe 0 zł za kartę w Pakiecie Standard, raty 0% na wszystkie rodzaje zakupów, nawet 5x szybsze zbieranie punktów w programie Bezcenne Chwile, zwrot części wydatków za zakupy w Internecie oraz za przejazdy autostradami, czy też możliwość bezpłatnego korzystania z saloników lotniskowych w przypadku opóźnienia lotu rejsowego. Karta posiada również atrakcyjne ubezpieczenia przygotowane we współpracy z PZU, w tym: ubezpieczenie zakupów opłaconych za pomocą karty oraz ubezpieczenie w podróży.

Klienci Banku Pekao S.A. mogą wygodnie zamówić kartę w aplikacji mobilnej PeoPay, w serwisie internetowym Pekao24 lub dzwoniąc na infolinię banku. Nowych klientów obsłużą doradcy w każdym oddziale banku, jak również infolinia.

Informacje o Karcie Kredytowej z Żubrem wraz formularzem kontaktowym są dostępne na stronie  www.pekao.com.pl/karta-z-zubrem

RRSO: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla Karty Kredytowej z Żubrem wynosi 18,81% przy założeniach: przyznany limit kredytowy 5 600 zł wypłacony jednorazowo, w trybie transakcji bezgotówkowej, spłacany w 12 równych kwotach miesięcznych, oprocentowanie zmienne 17,75% w stosunku rocznym, całkowita kwota do zapłaty 6 115,50 zł, całkowity koszt 515,50 zł obejmuje: odsetki 515,50 zł oraz opłaty miesięczne za obsługę karty 0 zł, okres kredytowania 12 miesięcy. Kalkulacja przygotowana na 4.10.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Źródło: Pekao